UYKU İLE NAZARDAN ARINMA YÖNTEMİ

UYKU İLE NAZARDAN ARINMA YÖNTEMİ

Size uyku yöntemi le üzerinizde ki ağırlıktan ve nazardan nasıl arınabileceğinizi anlatacağız.

UYGULAMA:

Yatağınıza uzanın 3 defa derin nefes al ver. Ve sonra tüm nefesin düzene girsin.

Gözlerini kapat

Çok sevdiğin bir orman yolunda hayal et kendini, tüm ses ve kokuları hissediyorsun. Toprak bir yolda yürüyorsun.

Doğanın içinde gittikçe canlandığını hissederek yürümeye devam et

Gökyüzüne bak onu gör ve hisset.

Adım attıkça üzerinde ki halsizlik ve ağır enerji ayaklarının ucundan toprağa karışıyor. Ayaklarından akıp giden enerjiyi hisset.

Taze ve canlı duyguların bedeninize dolduğunu hisset. Hızlıca arındığını hissediyorsun.

Ve şimdi çook yüksek bir şelale gördün. Burası bir temizleme alanı. Adım  adım yavaşça suya yaklaş ve suya gir. Suyun içinde yavaşça yürü. Şelalenin döküldüğü yere ulaşınca su başının üstünden güçlü bir şekilde dökülüyor.

Gözlerini kapat suların vücudunu sardığını hisset

Sana ağırlık veren düşünce ve kişilerin hayatından gitmesini niyet et ve iste. Veya hayatından neyin gitmesi gerektiğini ruhsal güçlerin bilgisine kudretine bırakabilirsin. Yıkandığın suyun kutsal bir su olduğunu hayal et. Bir ışık gibi. Vücudunda o ışığa bulaşmış gibi parlar şekilde hayal et

Ve teşekkür et. Tüm kudretli güçlere ve senin yanında olan iyi ruhlara.

Doğaüstü güçlerden dileklerini bu şekilde gözünde canlandırarak bir rutin haline getirebilirsin. Tabi ki ağırlıktan sıyrılamadığını hissediyorsan mutlaka iyi bir medyumdan destek almalısın. Çünkü nazar hayatı çok etkileyen güçlü bir oluşumdur. Nazar ile ilgili ayetlerde de anlaşıldığı anda mutlaka ertelemeden ondan arının der.

One thought on “UYKU İLE NAZARDAN ARINMA YÖNTEMİ

  1. ay-güneş-yıldız says:

    Selam Arkadaşlar BENİMDE BAŞIMDAN KÖTÜ BİR OLAY GEÇTİ EVLİLİĞİM BİTMİŞTİ SONRA BİRÇOK HOCAYLA KONUŞTUM 2 TANESİ BENİ DOLANDIRDI. MEDYUM MAVLEM HOCAYLA GÖRÜŞTÜM GÖRÜŞTÜM BAŞIMDAN GEÇEN HERŞEYİ ANLATTIM İŞLEMLERİNE HEMEN BAŞLAYALIM DEDİ SAĞOLSUN BENİMLE ÇOK İLGİLENDİ İŞLEMLERE BAŞLADI EŞİM O SIRADA BENDEN ÇOCUĞUMUZU DA ALMIŞTI GÖSTERMİYORDU ÇOK ZOR ZAMANLAR GEÇİRDİM AMA İŞLEMİM UZUN SÜRDÜ 1 AY AMA GERÇEKTEN ŞUAN ÇOK MUTLUYUM EŞİM DEFALARCA ARADI BEN ÇOK KONUŞMUYORDUM SONRA KONUŞTUK GÖRÜŞTÜK VE TEKRAR BARIŞTIK VE ŞUAN ÇOK MUTLUYUZ ALLAH MAVLEM HOCADAN RAZI OLSUN.ARAMAK İSTEYENLERE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.