Medyum ve Medyumlar

6.His ve Medyumluk

MGünümüz çağında insanlar ne yaşayacaklarını ya da gelecek de başlarına ne geleceğini çok merak ederler. Bu yüzden eski zamanlardan beri süregelen büyü, sihir, medyum gibi kavramlar insanların dillerinden düşmemiş daha da modern hale gelip insanları etkisi altına almayı başarmıştır. Medyum ve medyumlar ne demektir ve ne yaparlar. Medyum yaşadığımız dünya ile ruhani duygular arasında bir bağ kuran yaratılış olarak diğer insanlardan çok da farklı olmayan sıradan kimselerdir.

Geleceği Görmek

Mantıklı bir şekilde olaylara baktığımız zaman aslında hiçbir insanın hiçbir şekilde geleceğini bilmesi ve görmesi düşünülemez. Sadece yaşadıklarından yola çıkarak ve seyir eden hayatını bir masaya serip olasılıklar üzerinde durup bu olay şu şekilde gelişebilir diye bir yorumda bulunabilir. Bunu yeryüzünde yaşayan herkes yapabilir. Medyum ve medyumlar sıradan insanlardan farklı olarak hislerine daha fazla hakimdirler ve olayları gözlemleme ve analiz yetileri daha gelişmiş bir durumdadır.

6.His ve Medyumluk

6.His ruhani olarak insanlara bir şeyleri hissettiren ve olayların şekillenmesinde büyük rol oynayan bir his yoludur. Kimi insanlarda bu his az gözükse de medyum ve medyumlar da çok baskın bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Medyumları sıradan insanlardan ayıran en büyük özellik 6.histir. İkincil olarak da yaşanmışlıklar ve insanları gözlemlemektir. Medyumların en iyi yaptığı şey insanları gözlemlemektir. Yoksa hiçbir insan geleceğini tamamen ne görebilir ne de bilebilir.

Almanya medyum, Avusturya medyum, Avustralya medyum, Amerika medyum, Belçika medyum, Hollanda medyum, İtalya medyum, İsveç medyum, İsviçre medyum, Norveç medyum, Fransa medyum, Bulgaristan medyum, Yunanistan medyum, Almanya medyumlar, Avusturya medyumlar, Avustralya medyumlar, Amerika medyumlar, Belçika medyumlar, Hollanda medyumlar, İtalya medyumlar, Danimarka medyumlar, İsveç medyumlar, İsviçre medyumlar, Norveç medyumlar, Fransa medyumlar, Bulgaristan medyumlar, Yunanistan medyumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.