Gerçek Medyum Yorumları

Medyumluk hizmeti uzman kişiler tarafından sağlanmalıdır. Büyü yaptıracak olan kişilerin düzgün ve gerçek bir medyum bulması yapacağı büyü için oldukça faydalı sonuçlar vermektedir. Her türlü büyü konusunda uzman olan ruhsatlı gerçek medyumlar danışanlarının tüm sorularına yanıt vermektedir. Bazı kişiler ruhsatlı gerçek medyumlar ile ilgili konular hakkında detaylı bilgi istemektedir. Tüm sorunlara net bir şekilde cevap vererek yapılacak büyü hakkında bilgi veren medyumlar işinde başarılı medyumlardır.

 Büyü takibini başarılı bir şekilde yapan gerçek medyumlar yorumlar konusunda da başarılır. İşini severek yapan ve büyünün sonuçlanması için çalışmalar gösteren gerçek medyumlar yorumlar için kendini sürekli geliştirmektedir. Kişilerin internet ortamında medyumluk hizmeti alması için site kurulması ve gerçek medyumlar kimler sorusuna yanıt vermek için danışanlara özel bu ilim en iyi ve en doğru şekilde yansıtılmaktadır.

 Gerçek Tecrübeli Medyumlar

 Gerçek medyumların yanı sıra tecrübeli gerçek medyumlar listesi büyü yaptıracak olan kişilerin aradığı kriterleri taşıyan kişilerin bulunduğu listedir. Gerçek medyumlar listesi içerisinde farklı alanlarda uzman medyumlar bulunmaktadır. Gerçek medyumlar kimler sorusu için tecrübeli medyumlar işin takibi yapan ve başarı oranı daha yüksek olan medyumlar cevabı verilmektedir.

 Büyüyü yaptıktan sonra kişi üzerindeki etkileri inceleyerek büyünün nasıl işlediği kontrol edilmektedir. Büyü yaparken kullanılan objelerin de derin anlamlar taşıması büyünün daha kuvvetli ve kalıcı bir büyü olmasını sağlamaktadır. Tecrübeli medyumlar günümüzde internet ortamında da yer almaktadır.

Gerçek ve tecrübeli medyumların yorumları için sitemizi ziyaret edebilir dilerseniz sizlerde medyumlarla olan deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Asılsız yorumlara, hakaret içeren küfürlü konuşmalara asla yer yoktur. Lütfen arayacağınız medyumu iyi araştırınız.

Adana Gerçek Medyum Yorumları

Adıyaman Gerçek Medyum Yorumları

Afyon Gerçek Medyum Yorumları

Ağrı Gerçek Medyum Yorumları

Amasya Gerçek Medyum Yorumları

Ankara Gerçek Medyum Yorumları

Antalya Gerçek Medyum Yorumları

Artvin Gerçek Medyum Yorumları

Aydın Gerçek Medyum Yorumları

Balıkesir Gerçek Medyum Yorumları

Bilecik Gerçek Medyum Yorumları

Bingöl Gerçek Medyum Yorumları

Bitlis Gerçek Medyum Yorumları

Bolu Gerçek Medyum Yorumları

Burdur Gerçek Medyum Yorumları

Bursa Gerçek Medyum Yorumları

Çanakkale Gerçek Medyum Yorumları

Çankırı Gerçek Medyum Yorumları

Çorum Gerçek Medyum Yorumları

Denizli Gerçek Medyum Yorumları

Diyarbakır Gerçek Medyum Yorumları

     Edirne Gerçek Medyum Yorumları

Elazığ Gerçek Medyum Yorumları

Erzincan Gerçek Medyum Yorumları

Erzurum Gerçek Medyum Yorumları

Eskişehir Gerçek Medyum Yorumları

Gaziantep Gerçek Medyum Yorumları

Giresun Gerçek Medyum Yorumları

Gümüşhane Gerçek Medyum Yorumları

Hakkari Gerçek Medyum Yorumları

Hatay Gerçek Medyum Yorumları

Isparta Gerçek Medyum Yorumları

Mersin Gerçek Medyum Yorumları

İstanbul Gerçek Medyum Yorumları

İzmir Gerçek Medyum Yorumları

Kars Gerçek Medyum Yorumları

Kastamonu Gerçek Medyum Yorumları

Kayseri Gerçek Medyum Yorumları

Kırklareli Gerçek Medyum Yorumları

Kırşehir Gerçek Medyum Yorumları

Kocaeli Gerçek Medyum Yorumları

Konya Gerçek Medyum Yorumları

Kütahya Gerçek Medyum Yorumları

Malatya Gerçek Medyum Yorumları

Manisa Gerçek Medyum Yorumları

Kahramanmaraş Gerçek Medyum Yorumları

Mardin Gerçek Medyum Yorumları

Muğla Gerçek Medyum Yorumları

Muş Gerçek Medyum Yorumları

Nevşehir Gerçek Medyum Yorumları

Niğde Gerçek Medyum Yorumları

Ordu Gerçek Medyum Yorumları

Rize Gerçek Medyum Yorumları

Sakarya Gerçek Medyum Yorumları

Samsun Gerçek Medyum Yorumları

Siirt Gerçek Medyum Yorumları

Sinop Gerçek Medyum Yorumları

Sivas Gerçek Medyum Yorumları

Tekirdağ Gerçek Medyum Yorumları

Tokat Gerçek Medyum Yorumları

Trabzon Gerçek Medyum Yorumları

Tunceli Gerçek Medyum Yorumları

Şanlıurfa Gerçek Medyum Yorumları

Uşak Gerçek Medyum Yorumları

Van Gerçek Medyum Yorumları

Yozgat Gerçek Medyum Yorumları

Zonguldak Gerçek Medyum Yorumları

Aksaray Gerçek Medyum Yorumları

Bayburt Gerçek Medyum Yorumları

Karaman Gerçek Medyum Yorumları

Kırıkkale Gerçek Medyum Yorumları

Batman Gerçek Medyum Yorumları

Şırnak Gerçek Medyum Yorumları

Bartın Gerçek Medyum Yorumları

Ardahan Gerçek Medyum Yorumları

Iğdır Gerçek Medyum Yorumları

Yalova Gerçek Medyum Yorumları

Karabük Gerçek Medyum Yorumları

Kilis Gerçek Medyum Yorumları

Osmaniye Gerçek Medyum Yorumları

Düzce Gerçek Medyum Yorumları

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Resimle yapılan büyülerin çoğu oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Büyü yapılacak olan kişinin resmine bakarak en etkili aşk büyüsü yapılmaktadır. Bu resim olayı büyünün kişiye daha hızlı iletilmesini sağlayarak büyünün etkisini arttırmaktadır. Aşk büyüsü yapmak isteyen bir kişi evde yapılan etkili büyüler hakkında detaylı araştırma yaparak evde tek başına büyü yapabilir. Resimle aşık etme büyüsü resimle evlilik büyüsü hakkında yıllar boyunca derin araştırmalar yapılmıştır. Elde edilen sonuçlara göre çeşitli büyü adımları oluşturulmuştur.

 Resime büyü yapma mum eşliğinde ve loş bir ortamda yapılmaktadır. Resme bakılarak büyünün yapılması ve ortamın karanlık olması büyü yaparken daha çok konsantre olunmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde resimle yapılan celp de bu şekilde adımlar halinde yapılmaktadır.

 7 Tane İple Yapılan Büyü

 Farklı alanlarda büyü yapmak isteyen bir kişi büyüler arasında kendine en uygun olanı seçerek deneme yapabilir. Uzman medyumlar tarafından yapılan büyüler arasında 7 tane iple yapılan büyü aşk büyülerinden en kuvvetlisidir. Bu büyü ritüelinde 7 farklı ip kullanılmasının nedeni her ipin farklı bir amacı olmasıdır. İplerin birbirlerinden ayrı anlam taşımaları büyünün başka konulara da etki etmesini sağlamaktadır.

 Bu büyü genellikle en ağır aşk büyüsü olarak bilinmektedir. Tek taraflı duyulan aşk ile karşıdaki kişiye ip ile büyü yapılmaktadır. Bu büyüde karşıdaki kişinin his dünyasında hareketlenme, canlılık ve daha duygusal bir tavra geçiş başlanmış olur.

Tesirli Aşk Büyüleri

Sevdiğiniz kişinin size aynı duygular ile bağlanmasını sağlamak için tesirli aşk büyüleri içerisinden size uygun olanını yaptırabilirsiniz. Birçok sayıda kişinin derdine derman olan aşk büyüleri, hızlı ve etkili sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

 En Etkili Aşk Büyüleri

 Uygulanacak olan etkili aşk büyüsü ile kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilmek mümkündür. Tesirli aşk büyüleri için bu konuda uzman olan hocalardan gerekli desteği almalısınız. Karşılıksız aşk yaşayan, sevdiğini geri getirmek isteyen herkes bu etkili büyüleri tercih ederek mutluluğu yakalayabilir. Aşk büyüsü yapılan kişinin duygularında kısa süre içerisinde değişiklikler görülmeye başlamaktadır.

 Aşk Büyüsü Çeşitleri

 Çok fazla tercih edilen aşk büyüsü çeşitleri arasında papaz büyüsü öncelikli sırada yer almaktadır. Son derece ciddi bir süreç gerektiren papaz büyüsü oldukça güçlüdür ve etkisini hızla göstermektedir. Yapılan papaz büyüsü ile sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağı kuvvetlendirebilir ve istediğiniz sonucu kolaylıkla elde edebilirsiniz.

 Aşk büyüsü yapımı kişiden kişiye ve duruma göre farklılık göstermektedir. En etkili büyüler işin ehli olan hocalar tarafından uygulandığında kesin olarak işe yaramaktadır. Papaz büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında bir takım değişiklikler meydana gelmektedir. Bu nedenle papaz büyüsü yaptırmak istediğiniz zaman doğuracağı sonuçları iyice düşünüp karar vermenizde yarar var.

 Papaz büyüsünü bozdurmak istediğiniz zaman da bu konuda deneyimli hocalar ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. En etkili büyüler yanlış yapıldığı zaman istenmeyen sonuçlar ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir.

Medyum Kimdir?

Medyum, soyut varlıklarla ruhsal bağlantı kurarak iletişime geçen, bir takım özel yetenekleri ve hisleri olan ya da olduğu düşünülen kişilerdir. Aynı zamanda bağlama büyüsü, papaz büyüsü, aşk büyüsü gibi birçok büyüyü yapma ve bozma kabiliyetine sahip kişidir. Birçok ülkede polis ve istihbarat teşkilatının bilgilerinden yararlandığı medyumlar ruhsal alemler ve yaşadığımız dünya arasındaki bağlantıyı sağladıklarını söylerler. Kendini tamamen ruhsal dünyaya ve paranormal aktivitelerle bırakan medyumlar fiziksel medyumlar ve zihinsel medyumlar olarak ikiye ayrılırlar. 

Zihinsel Medyum 

Ruhsal ve zihinsel olarak transa geçme eylemini gerçekleştiren ve soyut alemlere geçip varlıklarla iletişim kurabilen kişilerdir. Zihinsel medyumlar paranormal fiziksel fenomenleri kontrol ederek kayıp olan kişinin ve eşyanın yerini bulabilirler. Aynı zamanda cin çıkarma, cin çağırma, soyut alemlerde ki ruhsal varlıklarla görüşme ve iletişime geçme eylemlerini yapma gücüne sahiptirler. Üstün kabiliyet ve telapati yeteneği olan zihinsel medyumlarastral seyahat olarak da bilinen ruhu ölmeden bedenden ayırma eylemini gerçekleştirebilirler. 

Fiziksel Medyum 

Yıldız falı, tarot gibi çeşitli fallardan anlama ve yorumlama potansiyeli olan medyumlardır. Aynı zamanda tarz ve görüntü itibariyle farklı olan fiziki medyumlar, cam fanusları aracılığıyla birçok konudan bilgi alırlar. Fiziksel el çabukluğu özelliğine de sahip olan medyumlar, karşısındaki kişinin sorununu sezgisel hislerle anladıklarını iddia ederler. 

Medyumlar Ne İş Yapar 

Birçok kişinin bilgilerinden yararlanmak ve üstün ruhsal yeteneklere sahip olduğu düşünülen medyumların yaptıkları işler; 

 • Aşk büyüsü yaparak istenilen kişiyi âşık etme 
 • Bağlama büyüsü yaparak eş ya da sevgiliyi geri döndürerek istenilen kişiye bağlamak  
 • Cinlerin musallat olduğu kişiyi cinlerden kurtarma 
 • Cinlerden nasıl korunulacağını hakkına bilgi vermek 
 • Manevi sıkıntılara çözüm bulma  
 • Psikolojik rahatsızlıklarda şifa tılsımlarıyla ilaçlar yapmak 
 • Büyü yapmak ve yapılan büyüleri bozmak 
 • Vefk etkisi yapma 

Medyumlara Kimler Gider? 

Birçok insan medyumlara çeşitli sebeplerden dolayı giderler fakat en çok medyumlara gidilme sebepleri aşağıda sıralandığı şekildedir. 

 • Umutsuzluğa kapılan kişiler umut ettikleri şeyin gerçekleşmesi için giderler 
 • Kendisine büyü yapılmış kişiler büyüyü bozdurmak için  
 • Fal baktırmak isteyen kişiler 
 • Kaybolan eşyalarının ve yakınlarının yerlerini bulmak isteyen kişiler 
 • Çalınan eşyalarının kimin çaldığını öğrenmek isteyenler 
 • Cinlerin musallat olduğu insanlar, bu durumdan kurtulmak için 
 • Büyü yaptırmak isteyen kişiler ya da üstünde büyü olan kişiler büyünün etkisinden kurtulmak için giderler. 

Siz de bir medyuma ulaşın. Sitemizdeki yorumlardan bilgi alarak siz de medyumunu seçin ve arayın.

Medyum ve Medyumlar

MGünümüz çağında insanlar ne yaşayacaklarını ya da gelecek de başlarına ne geleceğini çok merak ederler. Bu yüzden eski zamanlardan beri süregelen büyü, sihir, medyum gibi kavramlar insanların dillerinden düşmemiş daha da modern hale gelip insanları etkisi altına almayı başarmıştır. Medyum ve medyumlar ne demektir ve ne yaparlar. Medyum yaşadığımız dünya ile ruhani duygular arasında bir bağ kuran yaratılış olarak diğer insanlardan çok da farklı olmayan sıradan kimselerdir.

Geleceği Görmek

Mantıklı bir şekilde olaylara baktığımız zaman aslında hiçbir insanın hiçbir şekilde geleceğini bilmesi ve görmesi düşünülemez. Sadece yaşadıklarından yola çıkarak ve seyir eden hayatını bir masaya serip olasılıklar üzerinde durup bu olay şu şekilde gelişebilir diye bir yorumda bulunabilir. Bunu yeryüzünde yaşayan herkes yapabilir. Medyum ve medyumlar sıradan insanlardan farklı olarak hislerine daha fazla hakimdirler ve olayları gözlemleme ve analiz yetileri daha gelişmiş bir durumdadır.

6.His ve Medyumluk

6.His ruhani olarak insanlara bir şeyleri hissettiren ve olayların şekillenmesinde büyük rol oynayan bir his yoludur. Kimi insanlarda bu his az gözükse de medyum ve medyumlar da çok baskın bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Medyumları sıradan insanlardan ayıran en büyük özellik 6.histir. İkincil olarak da yaşanmışlıklar ve insanları gözlemlemektir. Medyumların en iyi yaptığı şey insanları gözlemlemektir. Yoksa hiçbir insan geleceğini tamamen ne görebilir ne de bilebilir.

Almanya medyum, Avusturya medyum, Avustralya medyum, Amerika medyum, Belçika medyum, Hollanda medyum, İtalya medyum, İsveç medyum, İsviçre medyum, Norveç medyum, Fransa medyum, Bulgaristan medyum, Yunanistan medyum, Almanya medyumlar, Avusturya medyumlar, Avustralya medyumlar, Amerika medyumlar, Belçika medyumlar, Hollanda medyumlar, İtalya medyumlar, Danimarka medyumlar, İsveç medyumlar, İsviçre medyumlar, Norveç medyumlar, Fransa medyumlar, Bulgaristan medyumlar, Yunanistan medyumlar

Dünyaca Ünlü Medyumlar

Medyumluk Neden Evrenseldir

            Dünya var olduğundan beri insanlar büyü ile ilgilenmişlerdir. Bu merak her toplumda var olmuş ve günümüze kadar gelmiştir. Dünyadaki her toplumda her bölgede insanlar büyü ile ilgilenmişlerdir. Hatta bu alanda uzmanlaşmış kişiler meydana çıkmıştır. Medyumlar tarih boyunca her toplumda var olmuşlardır. Böylece dünyaca ünlü medyumlar ortaya çıkmıştır.

 İnsanlar Neden Medyumlara Başvurur

            Geçmişten beri en çok geleceği öğrenme merakı ile başvurmuşlardır. Ancak bunun yanı sıra etkilendikleri olayların gidişatını değiştirmek için de başvurmuşlardır. Ruhsal sıkıntıları olanlar cin çıkarma, nazardan kurtulma amaçlarıyla medyumlara gitmişlerdir. Bazen kendilerine yapılan büyüleri bozmak amacıyla hareket etmişlerdir. Bazen de başkasına büyü yaptırmak için medyumlarla iletişime geçmişlerdir.

 Medyumlar Nasıl Tanınırlar

            Geçmişten bu güne aktarılan hikayelerle dünyaca ünlü medyumlar ortaya çıkmıştır. Ancak bu hikayenin sadece bir kısmını oluşturmakta. Bundan daha da önemli olan bir sebep vardır. Günümüzde iletişimin artması ile medyumların daha hızlı ve kolayca tanınması sağlanmıştır. Bir ülkede veya coğrafyada ünlenen biri kolaylıkla diğer yerlerde de tanınıyor. Eğer bir medyum işinde iyiyse bu çabucak duyuluyor. Böylece dünyaca ünlü medyumlar ortaya çıkmaya başlıyor. Bu insanların ünlenmesi elbette bu kadar basit değil. Kendi alanlarında yetkin olmalıdırlar. Tahminlerinin doğru çıkması ve işlerini iyi yapmaları gerekmekte. Bunun yanı sıra insanlarla iletişimlerinin de kuvvetli olması gerekmektedir. Tüm bu etkenler bir araya gelmezse iyi bir medyumdan bahsedilemeyecektir.

Afganistan  Medyumlar
Almanya Medyumlar
Amerika Birleşik Devletleri Medyumlar
Amerikan Samoa Medyumlar
Andorra Medyumlar
Angola Medyumlar
Anguilla, İngiltere Medyumlar
Antigua ve Barbuda Medyumlar
Arjantin Medyumlar
Arnavutluk Medyumlar
Aruba, Hollanda Medyumlar
Avustralya Medyumlar
Avusturya Medyumlar
Azerbaycan Medyumlar
Bahama Adaları Medyumlar
Bahreyn Medyumlar
Bangladeş Medyumlar
Barbados Medyumlar
Belçika Medyumlar
Belize Medyumlar
Benin Medyumlar
Bermuda, İngiltere Medyumlar
Beyaz Rusya Medyumlar
Bhutan Medyumlar
Birleşik Arap Emirlikl Medyumlar eri 
Birmanya (Myanmar) Medyumlar
Bolivya Medyumlar
Bosna Hersek Medyumlar
Botswana Medyumlar
Brezilya Medyumlar
Brunei Medyumlar
Bulgaristan Medyumlar
Burkina Faso Medyumlar
Burundi Medyumlar
Cape Verde Medyumlar
Cayman Adaları, İngiltere Medyumlar
Cezayir Medyumlar
Christmas Adası , Avusturalya Medyumlar 
Cibuti Medyumlar
Çad Medyumlar
Çek Cumhuriyeti Medyumlar 
Çin Medyumlar
Danimarka Medyumlar
Doğu Timor Medyumlar
Dominik Cumhuriyeti Medyumlar
Dominika Medyumlar
Ekvator Medyumlar
Ekvator Ginesi Medyumlar
El Salvador Medyumlar
Endonezya Medyumlar
Eritre Medyumlar
Ermenistan Medyumlar
Estonya Medyumlar
Etiyopya Medyumlar
Fas Medyumlar
Fiji Medyumlar
Fildişi Sahili Medyumlar
Filipinler Medyumlar
Filistin Medyumlar
Finlandiya Medyumlar
Folkland Adaları, İngilt Medyumlar ere 
Fransa Medyumlar
Fransız Guyanası Medyumlar
Fransız Güney Eyaletleri Medyumlar
Fransız Polinezyası Medyumlar
Gabon Medyumlar
Galler Medyumlar
Gambiya Medyumlar
Gana Medyumlar
Gaza Strip Medyumlar
Gibraltar, İngiltere Medyumlar
Gine Medyumlar
Gine-Bissau Medyumlar
Grenada Medyumlar
Grönland Medyumlar
Guadalup, Fransa Medyumlar
Guam, Amerika Medyumlar
Guatemala Medyumlar
Guyana Medyumlar
Güney Afrika Medyumlar
Güney Georgia ve Güney Sandviç Adaları, İngiltere Medyumlar
Güney Kıbrıs Rum Medyumlar
Güney Kore Medyumlar
Gürcistan Medyumlar
Haiti Medyumlar
Havai Adaları Medyumlar
Hırvatistan Medyumlar 
Hindistan Medyumlar
Hollanda Medyumlar
Hollanda Antilleri Medyumlar
Honduras Medyumlar
Irak Medyumlar
İngiltere Medyumlar
İran Medyumlar
İrlanda Medyumlar
İskoçya Medyumlar
İspanya Medyumlar
İsrail Medyumlar
İsveç Medyumlar
İsviçre Medyumlar
İtalya Medyumlar
İzlanda Medyumlar
Jamaika Medyumlar
Japonya Medyumlar
Johnston Atoll, Amerika Medyumlar
K.K.T.C. Medyumlar
Kamboçya Medyumlar
Kamerun Medyumlar
Kanada Medyumlar
Kanarya Adaları Medyumlar
Karadağ Medyumlar
Katar Medyumlar
Kazakistan Medyumlar
Kenya Medyumlar
Kırgızistan Medyumlar
Kiribati Medyumlar
Kolombiya Medyumlar
Komorlar Medyumlar
Kongo Medyumlar
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Medyumlar
Kosova Medyumlar
Kosta Rika Medyumlar
Kuveyt Medyumlar
Kuzey İrlanda Medyumlar
Kuzey Kore Medyumlar
Kuzey Maryana Adaları Medyumlar
Küba Medyumlar
Laos Medyumlar
Lesotho Medyumlar
Letonya Medyumlar
Liberya Medyumlar
Libya Medyumlar
Liechtenstein Medyumlar
Litvanya Medyumlar
Lübnan Medyumlar
Lüksemburg Medyumlar
Macaristan Medyumlar
Madagaskar Medyumlar
Makau (Makao) Medyumlar
Makedonya Medyumlar
Malavi Medyumlar
Maldiv Adaları Medyumlar
Malezya Medyumlar
Mali Medyumlar
Malta Medyumlar
Marşal Adaları Medyumlar
Martinik, Fransa Medyumlar
Mauritius Medyumlar
Mayotte, Fransa Medyumlar
Meksika Medyumlar
Mısır Medyumlar
Midway Adaları, Amerika Medyumlar 
Mikronezya Medyumlar
Moğolistan Medyumlar
Moldavya Medyumlar
Monako Medyumlar
Montserrat Medyumlar
Moritanya Medyumlar
Mozambik Medyumlar
Namibia Medyumlar
Nauru Medyumlar
Nepal Medyumlar
Nijer Medyumlar
Nijerya Medyumlar
Nikaragua Medyumlar
Niue, Yeni Zelanda Medyumlar
Norveç Medyumlar
Orta Afrika Cumhuriyeti Medyumlar 
Özbekistan Medyumlar
Pakistan Medyumlar
Palau Adaları Medyumlar
Palmyra Atoll, Amerika Medyumlar
Panama Medyumlar
Papua Yeni Gine Medyumlar
Paraguay Medyumlar
Peru Medyumlar
Polonya Medyumlar
Portekiz Medyumlar
Porto Riko, Amerika Medyumlar 
Reunion, Fransa Medyumlar
Romanya Medyumlar
Ruanda Medyumlar
Rusya Federasyonu Medyumlar
Saint Helena, İngiltere Medyumlar
Saint Martin, Fransa Medyumlar
Saint Pierre ve Miquelon, Fransa Medyumlar
Samoa Medyumlar
San Marino Medyumlar
Santa Kitts ve Nevis Medyumlar
Santa Lucia Medyumlar
Santa Vincent ve Grenadinler Medyumlar
Sao Tome ve Principe Medyumlar
Senegal Medyumlar
Seyşeller Medyumlar
Sırbistan Medyumlar
Sierra Leone Medyumlar
Singapur Medyumlar
Slovakya Medyumlar
Slovenya Medyumlar
Solomon Adaları Medyumlar
Somali Medyumlar
Sri Lanka Medyumlar
Sudan Medyumlar
Surinam Medyumlar
Suriye Medyumlar
Suudi Arabistan Medyumlar
Svalbard, Norveç Medyumlar
Svaziland Medyumlar
Şili Medyumlar
Tacikistan Medyumlar
Tanzanya Medyumlar
Tayland Medyumlar
Tayvan Medyumlar
Togo Medyumlar
Tonga Medyumlar
Trinidad ve Tobago 
Tunus Medyumlar
Turks ve Caicos Adaları, İngiltere Medyumlar
Tuvalu Medyumlar
Türkiye Medyumlar
Türkmenistan Medyumlar
Uganda Medyumlar
Ukrayna Medyumlar
Umman Medyumlar
Uruguay Medyumlar
Ürdün Medyumlar
Vallis ve Futuna, Fransa Medyumlar
Vanuatu Medyumlar
Venezuela Medyumlar
Vietnam Medyumlar
Virgin Adaları, Amerika Medyumlar
Virgin Adaları, İngiltere Medyumlar
Wake Adaları, Amerika Medyumlar
Yemen Medyumlar
Yeni Kaledonya, Fransa Medyumlar
Yeni Zelanda Medyumlar
Yunanistan Medyumlar
Zambiya Medyumlar
Zimbabve Medyumlar

Türkiye Medyumları

Türkiye’ de medyumluk köklü bir geçmişe sahiptir. Türkiye medyumları kadim bir gelenek içerisinde ülkemizde nesilden nesile aktarılmıştır.

 Kadim Gelenek Medyumluk

 Özellikle Anadolu’ da yaşayan ledun ilmine sahip hocaların yetiştirdiği medyumlar halk arasında “el alma” olarak bilinen yöntemle hocalarından icazet alarak yetişmişlerdir. Günümüze bu şekilde yetişerek gelen Türkiye medyumları aslında toplumsal ihtiyaçların karşılığında ilerlemiştir.

             Ülkemizde büyücülüğün ve cinciliğin yaygınlaşmasıyla ve insanların bu konularda zarar görmesi ile beraber medyumlukta çözüm için başvurulan bir kurum haline gelmiştir. Büyü neticesinde yuvası yıkılan insanlardan, kısmetinin bağlanması sebebi ile hayatta giriştiği hiçbir işte başarılı olamayan binlerce insana kadar hepsi çözümü Türkiye medyumlarında aramıştır.

            Bunlar kendilerine yapılan büyüleri bozdurmak için işinde ehil olan medyumların kapısını çalmaktadır. Bu noktada geçmişten gelen kadim gelenekten aldığı bilgileri kullanabilen medyumlar önem kazanır. Yani gerçek medyum bulmak oldukça önemlidir.

 Gerçek Medyumun Önemi

 Öncelikle gerçek medyum Allah tarafından verilmiş olan bir yeteneğe sahip olmalıdır. Daha sonra da bu yetenek tecrübe ve çalışma ile geliştirilmelidir. İnsanların sırf paralarını alan ve karşılığında hiçbir çözüm sağlamayan insanlardan uzak durulmalıdır.

            Günümüzde medyum olduğunu söyleyen ama bu kavramla uzaktan yakından alakası olmayan sahtekârlar yüzünden bu kavram itibarını yitirme noktasına gelmiştir. Medyumluk gibi ciddi ve riskli bir iş için herkese güvenilmemeli işin ehli gerçek medyumlar aranmalıdır. Bu işi ticarete dökmüş ve insanların hem maddiyatlarını hem de maneviyatlarını sömüren umut ve hayal tacirlerinden uzak durulmalıdır.

Türkiye’deki ünlü medyumlar ile tanışmak ve sorularınız varsa rahatça bilgi almak için iletişime geçebilir, bizlerle deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Adana Medyumları

Adıyaman Medyumları

Afyon Medyumları

Ağrı Medyumları

Amasya Medyumları

Ankara Medyumları

Antalya Medyumları

Artvin Medyumları

Aydın Medyumları

Balıkesir Medyumları

Bilecik Medyumları

Bingöl Medyumları

Bitlis Medyumları

Bolu Medyumları

Burdur Medyumları

Bursa Medyumları

Çanakkale Medyumları

Çankırı Medyumları

Çorum Medyumları

Denizli Medyumları

Diyarbakır Medyumları

      Edirne Medyumları

Elazığ Medyumları

Erzincan Medyumları

Erzurum Medyumları

Eskişehir Medyumları

Gaziantep Medyumları

Giresun Medyumları

Gümüşhane Medyumları

Hakkari Medyumları

Hatay Medyumları

Isparta Medyumları

Mersin Medyumları

İstanbul Medyumları

İzmir Medyumları

Kars Medyumları

Kastamonu Medyumları

Kayseri Medyumları

Kırklareli Medyumları

Kırşehir Medyumları

Kocaeli Medyumları

Konya Medyumları

Kütahya Medyumları

Malatya Medyumları

Manisa Medyumları

Kahramanmaraş Medyumları

Mardin Medyumları

Muğla Medyumları

Muş Medyumları

Nevşehir Medyumları

Niğde Medyumları

Ordu Medyumları

Rize Medyumları

Sakarya Medyumları

Samsun Medyumları

Siirt Medyumları

Sinop Medyumları

Sivas Medyumları

Tekirdağ Medyumları

Tokat Medyumları

Trabzon Medyumları

Tunceli Medyumları

Şanlıurfa Medyumları

Uşak Medyumları

Van Medyumları

Yozgat Medyumları

Zonguldak Medyumları

Aksaray Medyumları

Bayburt Medyumları

Karaman Medyumları

Kırıkkale Medyumları

Batman Medyumları

Şırnak Medyumları

Bartın Medyumları

Ardahan Medyumları

Iğdır Medyumları

Yalova Medyumları

Karabük Medyumları

Kilis Medyumları

Osmaniye Medyumları

Düzce Medyumları

Gerçek Medyumlar

Birçok konuda sorun yaşayan kişiler medyumlara başvurarak sorunlarının çözümleri için adım atıyorlar. Özellikle tıbben herhangi bir sonuç alamayan hem fiziki hem de ruhsal sıkıntıları olan kişiler gerçek medyumlar kanalı ile şifa bulmak için gerçek medyumların kapısını çalışıyor.

            Medyumlar doğa üstü birçok konuda bilgi sahibi olmalarından dolayı ayrı bir uzmanlık alanı gerektiren psişik güçler aracılığı ile kişilerin sorunlarının çözümünde yardımcı oluyorlar.

            Fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkların yanı sıra birçok talep ve isteklerin gerçekleşmesi için de gerçek medyumlar çeşitli işlemler yapabiliyorlar. Bu tür konularda hizmet almak için yapılması gereken en önemli şey başvurulacak kişilerin gerçek medyum olmalarına dikkat edilmesidir. Çünkü gerçek medyumlar psişik konular ile parapsikoloji bilimi konusunda hem teorik hem de pratik anlamda bilgi sahibi olan deneyimli kişilerdir.

 Medyumlar Hangi Konularda Hizmet Veriyor

            Gerçek medyumların kapıları genellikle bağlama büyüleri nedeni ile çalınıyor. Özellikle aşk ve sevda konularında karşılık göremeyen ya da evli olmasına rağmen eşlinin kendisine ilgisiz davranan kişiler medyumlara danışarak neler yapılması gerektiği konusunda bilgi alıyorlar.

            Bilginin yanı sıra isterlerse aşk ve bağlama büyüleri yaptırarak sıkıntılarından kurtulmaları sağlanıyor. Gerçek medyumlar kişileri dinledikten sonra kişilerin anlattıkları sorunlara göre net tür bir büyü yapılması gerektiği konusunda karar vererek işlemlerine başlıyor. Yapılan işlemlerde kişilerden istenen bir takım işlemler de mevcut olabiliyor. En kısa zamanda yapılan büyüler etkisini göstererek kişilerin istekleri yerine geliyor.

Adana Gerçek Medyumlar

Adıyaman Gerçek Medyumlar

Afyon Gerçek Medyumlar

Ağrı Gerçek Medyumlar

Amasya Gerçek Medyumlar

Ankara Gerçek Medyumlar

Antalya Gerçek Medyumlar

Artvin Gerçek Medyumlar

Aydın Gerçek Medyumlar

Balıkesir Gerçek Medyumlar

Bilecik Gerçek Medyumlar

Bingöl Gerçek Medyumlar

Bitlis Gerçek Medyumlar

Bolu Gerçek Medyumlar

Burdur Gerçek Medyumlar

Bursa Gerçek Medyumlar

Çanakkale Gerçek Medyumlar

Çankırı Gerçek Medyumlar

Çorum Gerçek Medyumlar

Denizli Gerçek Medyumlar

Diyarbakır Gerçek Medyumlar

Edirne Gerçek Medyumlar

Elazığ Gerçek Medyumlar

Erzincan Gerçek Medyumlar

Erzurum Gerçek Medyumlar

Eskişehir Gerçek Medyumlar

Gaziantep Gerçek Medyumlar

Giresun Gerçek Medyumlar

Gümüşhane Gerçek Medyumlar

Hakkari Gerçek Medyumlar

Hatay Gerçek Medyumlar

Isparta Gerçek Medyumlar

Mersin Gerçek Medyumlar

İstanbul Gerçek Medyumlar

İzmir Gerçek Medyumlar

Kars Gerçek Medyumlar

Kastamonu Gerçek Medyumlar

Kayseri Gerçek Medyumlar

Kırklareli Gerçek Medyumlar

Kırşehir Gerçek Medyumlar

Kocaeli Gerçek Medyumlar

Konya Gerçek Medyumlar

Kütahya Gerçek Medyumlar

Malatya Gerçek Medyumlar

Manisa Gerçek Medyumlar

Kahramanmaraş Gerçek Medyumlar

Mardin Gerçek Medyumlar

Muğla Gerçek Medyumlar

Muş Gerçek Medyumlar

Nevşehir Gerçek Medyumlar

Niğde Gerçek Medyumlar

Ordu Gerçek Medyumlar

Rize Gerçek Medyumlar

Sakarya Gerçek Medyumlar

Samsun Gerçek Medyumlar

Siirt Gerçek Medyumlar

Sinop Gerçek Medyumlar

Sivas Gerçek Medyumlar

Tekirdağ Gerçek Medyumlar

Tokat Gerçek Medyumlar

Trabzon Gerçek Medyumlar

Tunceli Gerçek Medyumlar

Şanlıurfa Gerçek Medyumlar

Uşak Gerçek Medyumlar

Van Gerçek Medyumlar

Yozgat Gerçek Medyumlar

Zonguldak Gerçek Medyumlar

Aksaray Gerçek Medyumlar

Bayburt Gerçek Medyumlar

Karaman Gerçek Medyumlar

Kırıkkale Gerçek Medyumlar

Batman Gerçek Medyumlar

Şırnak Gerçek Medyumlar

Bartın Gerçek Medyumlar

Ardahan Gerçek Medyumlar

Iğdır Gerçek Medyumlar

Yalova Gerçek Medyumlar

Karabük Gerçek Medyumlar

Kilis Gerçek Medyumlar

Osmaniye Gerçek Medyumlar

Düzce Gerçek Medyumlar

Medyumlar

            Medyumluk, yüzlerce yıldır yapılan bir iştir. Dünya’nın neredeyse tamamında görülür. medyumlar oldukça saygı duyulan kişilerdendir. Bu nedenlerden dolayı sahte medyum sayısında büyük bir artış görülmektedir.

 Medyumlar Ne Yapar?

            Medyumlar, maddi dünya ile ruhlar alemi arasında iletişim kurabilen kişilerdir. Bu kişiler hassas yapılı ve özel yeteneklere sahip kişilerdir. Yapılması en zor olan büyüyü bile yapan medyum kişiler vardır. medyum kişilere günümüzde oldukça sık rastlanır. Bu kişilerin arasında kendini medyum olarak tanıtan, sahtekar kişilere de rastlanır.

 Gerçek Medyumlara Danışmanın Önemi

            Kişi, bir büyü yaptıracaksa ya da her hangi bir konuda danışacaksa mutlaka işin ehli kişilere danışmalıdır. Aksi takdirde bir takım sıkıntılar yaşayabilir. Yapılacak bir büyüde işin ehli olmayan bir kişi hata yapabilir. Bu hata hem büyü yapanın hem de yaptıranın başına olumsuz şeyler getirebilir. Ya da büyü yapan kişi gerçekten medyumlukla alakasız bir kişi olabilir. Medyumlara danışmak isteyen kişi bu gibi para tuzaklarından uzak durmalıdır. Danışacağı medyumun geçmişiyle alakalı bir araştırma yapmalıdır. Zaten işinin ehli olan bir medyumun namı kendisinden önce yürür. Çünkü başarılı medyumların reklam kaynakları çalışmaları ve aldıkları başarılı sonuçlardır.

 Medyumların Yaptıkları Bazı Büyüler

            Medyumlar birçok çeşitte büyüler yapmaktadır. Bu büyüler arasında en çok aşk büyüleri, ayırma büyüleri ve bağlama büyüleri rağbet görmektedir. Bu büyüler de işin ehli bir medyum tarafından yapılmazsa sıkıntıya yol açabilir.

Adana Medyumlar

Adıyaman Medyumlar

Afyon Medyumlar

Ağrı Medyumlar

Amasya Medyumlar

Ankara Medyumlar

Antalya Medyumlar

Artvin Medyumlar

Aydın Medyumlar

Balıkesir Medyumlar

Bilecik Medyumlar

Bingöl Medyumlar

Bitlis Medyumlar

Bolu Medyumlar

Burdur Medyumlar

Bursa Medyumlar

Çanakkale Medyumlar

Çankırı Medyumlar

Çorum Medyumlar

Denizli Medyumlar

Diyarbakır Medyumlar

Edirne Medyumlar

Elazığ Medyumlar

Erzincan Medyumlar

Erzurum Medyumlar

Eskişehir Medyumlar

Gaziantep Medyumlar

Giresun Medyumlar

Gümüşhane Medyumlar

Hakkari Medyumlar

Hatay Medyumlar

Isparta Medyumlar

Mersin Medyumlar

İstanbul Medyumlar

İzmir Medyumlar

Kars Medyumlar

Kastamonu Medyumlar

Kayseri Medyumlar

Kırklareli Medyumlar

Kırşehir Medyumlar

Kocaeli Medyumlar

Konya Medyumlar

Kütahya Medyumlar

Malatya Medyumlar

Manisa Medyumlar

Kahramanmaraş Medyumlar

Mardin Medyumlar

Muğla Medyumlar

Muş Medyumlar

Nevşehir Medyumlar

Niğde Medyumlar

Ordu Medyumlar

Rize Medyumlar

Sakarya Medyumlar

Samsun Medyumlar

Siirt Medyumlar

Sinop Medyumlar

Sivas Medyumlar

Tekirdağ Medyumlar

Tokat Medyumlar

Trabzon Medyumlar

Tunceli Medyumlar

Şanlıurfa Medyumlar

Uşak Medyumlar

Van Medyumlar

Yozgat Medyumlar

Zonguldak Medyumlar

Aksaray Medyumlar

Bayburt Medyumlar

Karaman Medyumlar

Kırıkkale Medyumlar

Batman Medyumlar

Şırnak Medyumlar

Bartın Medyumlar

Ardahan Medyumlar

Iğdır Medyumlar

Yalova Medyumlar

Karabük Medyumlar

Kilis Medyumlar

Osmaniye Medyumlar

Düzce Medyumlar