Soğutma Büyüsü

SOĞUTMA BÜYÜSÜ

 Her insanın sevgi anlayışında farklılık vardır.Sevdiğini göğe çıkaran ve sevgisiyle boğup öldürenler diye niteleyebileceğimiz tarzda olan sevgiler .Biz ikinci sırada olan sevgi anlayışına göre soğutma büyüsü tercih edilmektedir. Sanılanın aksine aşklar her daim insana huzur ve mutluluk getirmiyor.

  Saplantılı aşkların karşı tarafa vermiş olduğu zararlar saymakla bitirilemez. Artık kendisine duyulan sevginin zararını farkeden kişiler bu saplantılı, hastalıklı sevginin pençesinden kurtulmak için soğutma büyüsüne başvuruluyor.

  Soğutma büyüsü, dünya kuruluş tarihi kadar eski ,doğa üstü güçlere sahip kişilerin yetenekleri ve güçleri sayesinde yapılan ve üstün başarı elde edilen bir büyüdür. İşaretler, yazılar, semboller, bazı dualarla yapılan soğutma büyüsü, insanı bütün yüklerinden kurtarmakla adlandırılır. Bu büyü, doğa üstü yeteneklere sahip, çeşitli enerji frekansları olan, özel yetenekli medyumlar ve hocaların ellerinden çıktığı zaman önünde kimse duramaz. Gizli yöntemlerini devreye sokan medyumun önemi göz ardı edilmemelidir. 

 İki insanın birbirlerini çok sevmelerini istemeyen ,aralarına soğukluk girmesini çok isteyen insanların da tercih ettiği,yaptırmakta bir sakınca yoktur.İki insanın arasında ki sevgiyi,aşkı,tutkuyu yok ederek aralarında ki duygusal bağı tamamiyle koparma işlemine SOĞUTMA BÜYÜSÜ denilmektedir.İki sevgili veya eşleri ayırmak için ,birbirlerine karşı hislerinde soğukluk uzaklaşma olmasını sağlar.Gücünün etkisini,doğru medyuma yaptırdığınız takdirde anlatılamayacak kadar kuvvetlidir.Soğutma büyüsü yapan medyumun güçlü enerji frekensına sahip,doğa üstü güçleri olan,özel yeteneğe sahip gerçek medyum olmasına dikkat edildiği sürece istenilen sonucu elde etmek kaçınılmazdır.

Papaz Büyüsü Nedir ? Etkileri Nelerdir ?

Papaz büyüsü bilinen en etkili büyülerden biridir. Papaz büyüsü nedir, nasıl yapılır, bozula bilir mi? sorularına yanıt bulalım.

   Papaz Büyüsü ülkemizde en çok bilinmesine rağmen hakkında gerçek bilgisi olan kişi sayısı azdır. Halk arasında bilinen etkileri ,yapılma amacı hakkında bilgi kirliliği fazladır.

    Papaz büyüsü iki amaçla yapılan büyüdür. Aşık etmek, sevdiğinizi, eşinizi size bağlamak, gideni geri getirmek gibi işlevi olduğu halde ,bir de tam tersi duygular için de yapılır, yaptırılır. Hoşlanmadığınız birisine zarar vermek onu yok etmek istiyorsanız da  papaz büyüsü  yaptırabilirsiniz.

    Gelin biz güzel özelliğinden bahsedelim. Karşılıksız aşk duygusu içerisindeyseniz yaptıracağınız papaz büyüsü istediğiniz kişiyi size aşık etmeyi sağlar, iradesinin dışında büyünün etkisiyle size öyle bir aşık olup bağlanır ki hayatının merkezinde sadece siz olursunuz. Papaz büyüsünü sadece karşılıksız aşkınız için değil eşiniz, sevgiliniz, sizi bırakıp giden sevdicekleriniz için de yaptırıp aynı etkiyi alırsınız. Medyumunuzun işindeki becerisi en güvenilir , en yetenekli bir medyum olması da papaz büyüsünün kısa sürede etkili tutkulu bir şekilde tutmasının nedenidir. Bunun için papaz büyüsü yaptıracağınız medyum hocanızı doğru kişi olarak seçmeniz işlemin selameti açısından önemlidir.

  Papaz büyüsü ayrıca sizi üzen , size zarar vermek insanları yok etmek, onları hayatınızdan tamamen çıkarmak için de yapılır. Bunun işlemi biraz farklı şekilde ilerler. Kısa sürede etkilidir. Mükemmel sonuca ulaşmak kaçınılmazdır. İşlem sonucunda artık hayatınıza kimse müdahale edemez.

Uzaktan Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü uzaktan kişilerin kulağına basit bir büyü gibi gelse de doğru kullanılmadığı sürece uzaktan aşk büyüsü ciddi bir kara büyü haline dönüşebilir.Uzaktan aşk büyüsü ciddi duygular eşliğinde işinde başarısını ispatlamış, manevi yönü kuvvetli medyum, medyum hocalara yaptırılması gereklidir.Yanlış bir işlemin sonucu kişiler üzerinde olumsuz bir çok etki gösterir. Farkında olmadan yedi ceddiniz üzerine başka varlıklar musallat etmiş olursunuz.Bu durum dönülmesi imkansız yanlışlıklara gitmenizi sağlar.Size düşen görev uzaktan aşk büyüsünü yaptıracağınız ruhani yönden ermiş olan medyum hocanızı belirleyip bu işlemi ona yaptırmanız olacaktır. İnternet sayfaları son dönemlerde özellikle bu havas ilmi ve gizli ilimler olarak inanılmaz bilgi kirliliği ve yalan yanlış bilgiler içermektedir.

   Evde yapılması kolaymış gibi gözükse de aslında ince detayların çok fazla olduğu uzaktan aşk büyüsünü uzmanların yapması en doğrusudur. Sevdiğiniz ,platonik aşkınız,eşiniz kim için olursa olsun herkesin yaptırmasında bir sakınca yoktur. Uzaktanhttp://www.medyumlar1.com aşk büyüsü eski çağlardan beri sıklıkla yapılan etkisini anında gösteren bir büyüdür. Şimdiki zamanda resim ve bazı özel bilgileriniz alınarak yapılmaktadır. Kişiye özel ,özel çalışmaları ve özel okumaları ince çizgisi olan bir aşk büyüsüdür.

Bu konuda oldukça dikkatli olmanızı tavsiye eder kendinizi emin ellere teslim etmenizi dileriz. Zira  her türlü manevi işlemler oldukça yüksek oranda aksi tesiri vuku bulabilir.

Aura Temizlemek ve Büyü

Büyü yapan hocalar büyü yapmadan önce negatif blokajların açılması gerektiğini söyler büyünün etkisin olması için. bu auranızı temizlemeye denk gelir. Aurayı çevrenizi saran enerji çemberiniz olarak düşünebilirsiniz ve o ne ifade ediyorsa siz de karşı tarafa onu ifade ediyorsunuz anlamına gelir.

Mesela enerjisini sevmediğiniz bir çok insanı kendinizden uzaklaştırmak istersiniz. İşte bu aslında enerjiyi sevmediğiniz anlamına gelmektedir. Büyü yapan hocalar auranızı temizlemeyi tavsyie eder. Çünkü orada birikmiş negatif enerji size gelecek olan iyi şeylerin önüne geçer ve sizin tehlikeye açık olacağınız anlamına gelir. Ama orayı güçlendirdiğiniz zaman korkmadan bir çok ortama girebilirsiniz. Nazar büyüsü veya beddua en çok aurası düşük insanlar üzerinde etkili olur. Aslında medyuma koruma büyüsü veya koruma tılsımı yaptırmak auranızı korumaya almak demektir.

Peki auranızı nasıl temizleyebilirsiniz?

Herkesin kendisine göre yöntemi vardır ama ünlü medyumların tavsiyeleri şu şekildedir.

 • mum yakın, bolca evinizde mum yakın çünkü sizde ki fazla negatif enerjiyi kendisine toplayacaktır. Ve doğal mum bulunursa onun bitkilerinin enerjisi size geçmiş olacaktır.
 • medyumlardan aldığınız tavsiye bitkilerle tütsü yapın. Yine auranızı ve evin aurasını dengeleyecektir.
 • şifalı taşlar kullanın. Büyü yapan hocalar ve havas ilmine sahip olan her hoca taşların enerjisini kabul eder ve uygulamanı ister. Size iyi gelen taşların enerjisi ile zaman zaman auranızı temizleyin.

Böylece aslında kendi korunma tılsımınızı yaratmış olacaksınız. Ve sahtekar medyumlara denk gelip maddi olarak sarsılmayacaksınız. Çünkü korunma telaşı ile işinde uzman medyumu araştırmak yerine ilk önümüze çıkana gitmeye çalışıyoruz. Büyük hata ve daha fazla üzülürsünüz.

Umarım size faydalı olur bu bilgiler. Sevgi ile kalın.

Kahinlik ve Büyücülük Nedir?

Kahinlik ve Büyücülük Nedir?

Kahinlik falcılık, cinden bir arkadaş edinip ondan öğrenmek ve bunları başkalarına iletmektedir. Ama çok riskli bir yöntemdir. Çünkü cinlerle anlaşma yapmış olursunuz bir nevi ve bedelleri ağırdır. Cin gaybı bilmez. Ancak cinler evliyadan duyduklarını iletirler. Çünkü cinlerin yaşları çok fazladır.

İp bağlama yolu ile büyü yapan yıldızname okuyanlar hayli fazladır. Ancak kara büyüler kesinlikle olumsuz olarak nitelendirilmeli ve büyü yaparken veya yaptırırken niyetimiz temiz olmalıdır. Yoksa evren enerjisini olumsuza çevirip kötü şeylere sebep olursunuz.

Sihir nedir?

Genellikle evliya ve embiyalardan meydana gelir. Bunlar iyi niyetli olduğu için kabul edebiliriz. Ancak bu yeteneklerini para kazanmak için göz boyamak insanları kandırmak amaçlı kullanan medyum ve sihirbazlardan kesinlikle uzak durunuz. Vefk ilmine karşı gelip dolandırıcı medyum vasfındadırlar.

UYKU İLE NAZARDAN ARINMA YÖNTEMİ

UYKU İLE NAZARDAN ARINMA YÖNTEMİ

Size uyku yöntemi le üzerinizde ki ağırlıktan ve nazardan nasıl arınabileceğinizi anlatacağız.

UYGULAMA:

Yatağınıza uzanın 3 defa derin nefes al ver. Ve sonra tüm nefesin düzene girsin.

Gözlerini kapat

Çok sevdiğin bir orman yolunda hayal et kendini, tüm ses ve kokuları hissediyorsun. Toprak bir yolda yürüyorsun.

Doğanın içinde gittikçe canlandığını hissederek yürümeye devam et

Gökyüzüne bak onu gör ve hisset.

Adım attıkça üzerinde ki halsizlik ve ağır enerji ayaklarının ucundan toprağa karışıyor. Ayaklarından akıp giden enerjiyi hisset.

Taze ve canlı duyguların bedeninize dolduğunu hisset. Hızlıca arındığını hissediyorsun.

Ve şimdi çook yüksek bir şelale gördün. Burası bir temizleme alanı. Adım  adım yavaşça suya yaklaş ve suya gir. Suyun içinde yavaşça yürü. Şelalenin döküldüğü yere ulaşınca su başının üstünden güçlü bir şekilde dökülüyor.

Gözlerini kapat suların vücudunu sardığını hisset

Sana ağırlık veren düşünce ve kişilerin hayatından gitmesini niyet et ve iste. Veya hayatından neyin gitmesi gerektiğini ruhsal güçlerin bilgisine kudretine bırakabilirsin. Yıkandığın suyun kutsal bir su olduğunu hayal et. Bir ışık gibi. Vücudunda o ışığa bulaşmış gibi parlar şekilde hayal et

Ve teşekkür et. Tüm kudretli güçlere ve senin yanında olan iyi ruhlara.

Doğaüstü güçlerden dileklerini bu şekilde gözünde canlandırarak bir rutin haline getirebilirsin. Tabi ki ağırlıktan sıyrılamadığını hissediyorsan mutlaka iyi bir medyumdan destek almalısın. Çünkü nazar hayatı çok etkileyen güçlü bir oluşumdur. Nazar ile ilgili ayetlerde de anlaşıldığı anda mutlaka ertelemeden ondan arının der.

Gerçek Ve Güvenilir Medyumlar

Kuvvetli altıncı hislere sahip olan medyumlar, bu güçlerini en iyi şekilde kontrol ederek insanlara yardımcı olmaktadır. Özel yetenekleri ile ruhlarla iletişim haline geçebilen gerçek medyumlar sayesinde çok sayıda kişi derdine derman bulabilmektedir.

 Medyumların Özellikleri

 Ruh ve insanlar arasında iletişimin gerçekleşmesini sağlamakta olan medyumlar, bunun için trans haline geçmektedir. Bu konuda gerekli tüm bilgiye sahip olan güvenilir medyumlar ile beklenilen başarılı sonuçlar kısa sürede elde edilebilmektedir.

 Trans halinde iken tamamen konuya yoğunlaşmakta olan medyumlar, birçok farklı sıkıntıya çözüm bulacak büyüler yapabilmektedir. Tüm negatif duyguların temizlenmesini sağlayan medyumlar, gerçekleştirdiği mucize ile dertlere derman olmaktadır.

 Medyumların Yaptıkları Büyüler

 Medyumlardan en çok talep edilen büyüler arasında aşk büyüleri öncelikli sırada yer almaktadır. Aşk büyüsü birçok farklı nedenle tercih edilebilmektedir. Bu konuda güvenilir medyumlar tarafından yapılmakta olan aşk büyüleri, giden sevgiliyi geri getirmek için de etkili yollardan biridir.

 Medyumlar aşk büyüsü yaparken herhangi bir materyale ihtiyaç duyabilirler. Kişiye aşk büyüsü yapıldığı dışarıdan herhangi bir şekilde anlaşılmamaktadır. Aşk büyüsünün etkisi kısa sürede kendisini göstermekte ve çiftler mutlu bir beraberliğe adım atmaktadırlar.  Medyumlar tarafından yapılan büyülerden bir diğeri de papaz büyüsüdür. En etkili büyülerden biri olan papaz büyüsünün mutlaka gerçek medyumlar tarafından uygulanması gerekmektedir. Papaz büyüsünü bozdurmakta en az yapmak kadar zor ve bilgi gerektiren bir iştir. Bu nedenle papaz büyüsü yaptırmak isteyenlerin iyi düşünmesi gerekmektedir

İşte meditasyon için gereken her şey!

Başarılı bir şekilde meditasyon yapmanız gerekiyor mu?

Merhabalar, sitemizi ziyaret ettiğimiz için teşekkürler, umarım yazımızı beğenirsiniz.

Size hızlı bir soru sormak istiyorum: başarılı bir şekilde meditasyon yapmak için neye ihtiyacınız var?

İçinde 2018’e ait cevaplarınız ve deneyimleriniz olabilir. Ama gün geçtikçe insan ihtiyaçları ve rahatlama yöntemleri değişiyor. Meditasyon sessizlik ve huzur demektir. En iyi meditasyon namaz olarak ifade edilebilir. meditators seçim için şımarık. Meditasyon yapmamıza yardımcı olmak için kullanabileceğimiz tonlarca harika ürün var ve bu öğelerden bazıları meditasyon pratiğinize (ve sağlığınıza ve mutluluğunuza) bir fark oluşturabilir!)

Seninle mutlak favori meditasyon araçlarımı paylaşmama izin verin, çünkü her gün iyi bir hayat yaşayabilmeniz için başarılı bir şekilde meditasyon yapmanıza yardımcı olacağına inanıyorum.

Bir göz atalım.

Bu meditasyon öğelerini seveceğinizi düşünüyorum

Meditasyon yollarını öğreten yılların birikimleri medyumlar ve hocalar bulunuyor.

Düzgün meditasyon yapmak için bilmeniz gereken bir medyum ile mutlaka tanışmış olmanız gerekliliğiniz. Bir medyum olmadan başarı mümkün olmayacaktır.

Affetmek bu programın dışındadır. Kitaplarda da bu uyglama ve yöntemler yazmaz. İlmi bir şekilde destek almanız gerekiyor.

Medyumlara bir göz atın ve size yardımcı olacağını düşünüyor musunuz bakın. Teşekkür ederim.

Namaz

Olmazsa olmaz ilk yöntemdir.

Mantralar

Nantra meditasyon yaparken nefesi saymak için kullandığımız meditasyon bilezikleridir. Bu güzellikler tartışmasız meditatörler için en iyi öğedir çünkü:
a) güzel görünüyorlar 
b) bunları kullandığınızda nefes ve mantra motivasyonunuzu saymak için kullanabilirsiniz.

Rahat bir yastık veya sandalye

Sanırım sert biz zemine ihtiyacınız yok. Rahatlığı hissetmeyi hak ediyor gibisiniz. Düşünün. Meditasyon yaparken baskıyı çeken senin alt kısmınız, değil mi? Yani o arka tarafını desteklemelisi önemlidir.

Nasıl?
Basit.

 • Meditasyon Minderi
 • Veya meditasyon koltuğu

Bu gereçler evinizde harika görünmekle kalmaz, kalçalarınızı süper rahat hissettirirler (ayrıca spinal sağlığı destekleyen iyi bir duruşla oturmanıza yardımcı olurlar).

Şarkı setleri ve meditasyon müzikleri

Ses enerjisine inanıyor musun? Farklı ses frekanslarını dinleyerek bedeninizi ve zihninizi iyileştirebileceğinize inanıyor musunuz?

O zaman kesinlikle bir
https://www.youtube.com/watch?v=rNTtuhYSjPI (Tibet kasesi: ses, çakra şifası, meditasyon, yoga, uyku müzik)
https://www.youtube.com/watch?v=Qo7XwpUvsvE (Tibetli müzik, Tedavi edici müzik, Rahatlama için müzik, Stres Atmak için Rahatlatıcı Müzik) Her ikisi de meditasyon yaparken dinleyebileceğiniz güzel enstrümanlar.

Ayrıca, bu aletler evinizde güzel görünüyor.

Zen Bahçeleri

Zen Bahçeleri (teknik olarak “Japon Kaya Bahçeleri”) bahçeciliği seven meditatörler için mükemmel bir şeydir.

Binlerce yıldır, biz meditasyon güzel Zen Bahçeleri oluşturma ve onlara meditasyon edilmiştir.

Hiç denemediyseniz, gerçekten denemelisiniz.

Kum yan yatan ve bahçe kayalar ile dekorasyon basit uygulama gerçekten rahatlatıcı. Ve bütün bir bahçe istemiyorsanız , her zaman sizinle çalışmak için bile alabileceğiniz sevimli küçük bir masaüstü Zen Bahçesi alabilirsiniz (sadece patronla kontrol edin).

Güzel Bir Manevi Heykel

Manevi heykeller sadece güzel dekoratif parçalardan çok daha fazlasıdır. Sizi ilahi ile bağlayan pozitif enerji dolu.

Şu anda evinizde herhangi bir manevi heykel var mı?

Uyanmak ve bir Buda Heykeli görmek ister misiniz? Fir Fatih Sultan mehmet heykeli. Belki bahçenize adım atmak ve güzel bir Shiva Heykeli veya bir maske görmek istersiniz.

Ve bunlar bizim favori meditasyon öğelerimiz. Ama bende de hoşuna gidebilecek şeyler var.

Gerçekten desteğinize minnettar olduğumu bilmeni istiyorum. Bugün ne günlük meditasyon yapmak. Eğer arkadaşlarınız ve aileniz paylaşmak istiyorsanız, sayfamızı paylaşın.

Geçmiş yaşam Karma, bugünkü yaşamınızı nasıl etkiler?

Karma , çok sık kullanılan bir kelimedir. Bu sayfayı okuyanlar, en yanlış anlaşılan kelimenin anlamını doğru bir şekilde anlamak isteyenler arasında. Niyetimiz, arzularımız, güdülerimiz, olumlu düşüncelerimiz ve başarıya yönelmemiz yaşamlarımız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve açıkça Karma kelimesiyle bağlantılıdır. Medyumlar ile de direk bağlantıya sahiptir.

Karma 3 tipe ayrılabilir.

Sanchitta

Bu, meyvelerin gelmesini bekleyen eylemlerden veya karmalardan geçmiş. Medyumlar, yaşamış olduğunuz tüm yaşamlarda, şimdiye kadar yaptığınız her eylemin deposudur. Bunların hepsi çözüme ulaşmayı bekleyen çözülmemiş geçmiş eylemlerdir.

Parabda

Bu şu andaki yaşam eylemi: şu anki yaşamınız boyunca yaptıklarınız

Kriyaman

Bu şu andaki eylemdir: şu anda ne yaptığınızı, bu yaşamda ve sonucunu.

Karma’nın etkisi nedir?

Sanchitta, Parabda ve Kriyaman, geleceğimizin sonucunun ne olacağına karar veriyor. Tüm insanların çalıştığını ama her insanın sonucunun farklı olduğunu farketmiş olmalısınız. Bu sonuca karma olarak karar verilir.

 • Bunu bilmek sizi şaşırtacak
 • Doğum ve ölüm döngüsünde devam etmenin nedeni Karma
 • Acı ve haz deneyimleri, geçmiş yaşamda suçlanmış ya da tahsil edilmiş Karma’nın sonucudur.
 • Bir negatif senet başka bir pozitif senetle dengelenmiyor; Her ikisi de sonuçlarını ayrı ayrı sunacaktır.
 • Öz bilgisini edindikten sonra, normal faaliyetlerde bulunabilir, keyifli bir durumda kalabilirsiniz, herhangi bir karma anlamı bağlamaz, sonunda tam aydınlanma elde edersiniz.
 • Biri yalnızca bütün Karmalar imha edildiğinde nihai kurtuluşa (moksha) ulaşır.

Sana nasıl yardım edebilirim?

Medyumlar karmalarının olumsuz etkilerinden kurtulmanıza yardım etmeme yardımcı olan Tanrı Hediyeleri var. Karmanın bütün kayıtlarını sileceğim. Fakat önce hatalarınız için özür dilemeniz ve hatayı tekrar iyileştirmeniz ve bir daha asla hata yapmamanız gerekir, aksi halde yine aynı şeyden acı çekmeniz gerekir.

Bir Medyumla İrtibata Geçerek Karma Yaşamınızı Geliştirin

Hayatta kötü şeyler meydana geldiğinde, hemen hemen hepimiz, gezegenlerin kötü etkisinin ya da mutlu bir yaşam sürdürmeyi zorlaştıran başka bir şey olduğunu düşünerek kaderimize küfrederiz. Ayrıca, yaşamınızdaki zorlu bir durumdan geçiyorsanız ve bunun arkasındaki nedeni anlayamıyorsanız, geçmiş karmalarınızın olumsuz etkileri yüzünden acı çekebilirler.

Biz insanlar olarak tüm işlerimizden sorumlu olduğumuzu görmezden gelme eğilimindeyiz; iyi ya da kötü, eğer yaşamınızda hiç istemediğiniz bir şey oluyorsa, o zaman da bazı olayların yaşamınızda neden gerçekleştiğinden dolayıdır. Geçmiş karmalarınızı temizlemek kolay olmadığından, olumsuzlukları yaşamınızdan çıkarmanıza yardımcı olacak bir uzman aramanız gerekir.

Geçmiş yaşam astrolojisinin hizmetleri, geçmiş doğumlarında yaptıkları geçmiş karmalardan kurtulmak isteyen insanlara çok yardımcı olmaktadır. Bu hizmetleri sunan uzmanlar, olumsuzluğun giderilmesine ve yaşamınız üzerinde bir etkisi olacak pozitifliği çekmenize yardımcı olacak tüm yolların farkındadır.

Bu hizmetleri sağlayan bilinen astrologların bazıları vardır; Çevrimiçi platformun yardımıyla kolayca bir uzmana danışabilirsiniz. Kolayca randevu alabilir veya hayatınızdaki zorlukların arkasındaki nedenleri bilmek için bir uzmanla sohbet edebilirsiniz. Bir uzman yalnızca sefil hayatınızın arkasındaki sebebi anlamanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda bir uzman bunun üstesinden gelebilecek çözümleri de söyleyebilir.

Geçmiş işleriniz kaldırıldıktan sonra hayatınızdaki olumlu değişiklikleri fark etmeye başlayacaksınız. Olumsuzluk tuzağına düştüğünüz zamana kadar, mutlu ve neşeli bir hayat yaşamak için hiçbir umut bulamayacaksınız. Olumsuzluk netleştiğinde, hayallerinizin bir hayatını yaşayabileceğinizi göreceksiniz.

Dikkate alınması gerekenler

 • Dikkate almanız gereken en önemli şey, bu hizmetlerin sunulmasında uzun yıllara dayanan deneyime ve bilgiye sahip uzman bir uzmanla iletişim kurmaktır. Sadece bir uzman, yaşamınızı daha iyi bir şekilde anlamanıza yardımcı olabilir, ayrıca pozitifliği ve şansınızı yaşamınıza getirmenize yardımcı olacak çözümler sunar.
 • Endişelerinizi bir uzmanla paylaşmak gerekir, çünkü bu, uzmanınıza sorununuzu daha iyi anlaması için yardımcı olacak bir şeydir. Yaşamınızdaki kişisel veya profesyonel bir sorunla karşı karşıya kalmanız önemli değil, uzman bir astrolog tavsiyesi alarak her türlü aktiviteden kolayca kurtulabilir ve pozitifliği, sağlığı ve serveti çekebilirsiniz.
 • Size doğru yolda rehberlik edebilecek en iyi profesyonelleri bulmak için çevrimiçi platformda biraz araştırma yapabilirsiniz. İnternette mevcut olan yorumlar, her türlü olumsuz enerjiden kurtulmanın yanı sıra yaşamınıza şans ve pozitifliği getirme konusunda doğru kararı vermenize yardımcı olabilir.
 • Geçmiş karmalarınızı iyileştirmek için Karma Şifa’yı da seçebilirsiniz.