Geçmiş yaşam Karma, bugünkü yaşamınızı nasıl etkiler?

Karma , çok sık kullanılan bir kelimedir. Bu sayfayı okuyanlar, en yanlış anlaşılan kelimenin anlamını doğru bir şekilde anlamak isteyenler arasında. Niyetimiz, arzularımız, güdülerimiz, olumlu düşüncelerimiz ve başarıya yönelmemiz yaşamlarımız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve açıkça Karma kelimesiyle bağlantılıdır. Medyumlar ile de direk bağlantıya sahiptir.

Karma 3 tipe ayrılabilir.

Sanchitta

Bu, meyvelerin gelmesini bekleyen eylemlerden veya karmalardan geçmiş. Medyumlar, yaşamış olduğunuz tüm yaşamlarda, şimdiye kadar yaptığınız her eylemin deposudur. Bunların hepsi çözüme ulaşmayı bekleyen çözülmemiş geçmiş eylemlerdir.

Parabda

Bu şu andaki yaşam eylemi: şu anki yaşamınız boyunca yaptıklarınız

Kriyaman

Bu şu andaki eylemdir: şu anda ne yaptığınızı, bu yaşamda ve sonucunu.

Karma’nın etkisi nedir?

Sanchitta, Parabda ve Kriyaman, geleceğimizin sonucunun ne olacağına karar veriyor. Tüm insanların çalıştığını ama her insanın sonucunun farklı olduğunu farketmiş olmalısınız. Bu sonuca karma olarak karar verilir.

  • Bunu bilmek sizi şaşırtacak
  • Doğum ve ölüm döngüsünde devam etmenin nedeni Karma
  • Acı ve haz deneyimleri, geçmiş yaşamda suçlanmış ya da tahsil edilmiş Karma’nın sonucudur.
  • Bir negatif senet başka bir pozitif senetle dengelenmiyor; Her ikisi de sonuçlarını ayrı ayrı sunacaktır.
  • Öz bilgisini edindikten sonra, normal faaliyetlerde bulunabilir, keyifli bir durumda kalabilirsiniz, herhangi bir karma anlamı bağlamaz, sonunda tam aydınlanma elde edersiniz.
  • Biri yalnızca bütün Karmalar imha edildiğinde nihai kurtuluşa (moksha) ulaşır.

Sana nasıl yardım edebilirim?

Medyumlar karmalarının olumsuz etkilerinden kurtulmanıza yardım etmeme yardımcı olan Tanrı Hediyeleri var. Karmanın bütün kayıtlarını sileceğim. Fakat önce hatalarınız için özür dilemeniz ve hatayı tekrar iyileştirmeniz ve bir daha asla hata yapmamanız gerekir, aksi halde yine aynı şeyden acı çekmeniz gerekir.

Bir Medyumla İrtibata Geçerek Karma Yaşamınızı Geliştirin

Hayatta kötü şeyler meydana geldiğinde, hemen hemen hepimiz, gezegenlerin kötü etkisinin ya da mutlu bir yaşam sürdürmeyi zorlaştıran başka bir şey olduğunu düşünerek kaderimize küfrederiz. Ayrıca, yaşamınızdaki zorlu bir durumdan geçiyorsanız ve bunun arkasındaki nedeni anlayamıyorsanız, geçmiş karmalarınızın olumsuz etkileri yüzünden acı çekebilirler.

Biz insanlar olarak tüm işlerimizden sorumlu olduğumuzu görmezden gelme eğilimindeyiz; iyi ya da kötü, eğer yaşamınızda hiç istemediğiniz bir şey oluyorsa, o zaman da bazı olayların yaşamınızda neden gerçekleştiğinden dolayıdır. Geçmiş karmalarınızı temizlemek kolay olmadığından, olumsuzlukları yaşamınızdan çıkarmanıza yardımcı olacak bir uzman aramanız gerekir.

Geçmiş yaşam astrolojisinin hizmetleri, geçmiş doğumlarında yaptıkları geçmiş karmalardan kurtulmak isteyen insanlara çok yardımcı olmaktadır. Bu hizmetleri sunan uzmanlar, olumsuzluğun giderilmesine ve yaşamınız üzerinde bir etkisi olacak pozitifliği çekmenize yardımcı olacak tüm yolların farkındadır.

Bu hizmetleri sağlayan bilinen astrologların bazıları vardır; Çevrimiçi platformun yardımıyla kolayca bir uzmana danışabilirsiniz. Kolayca randevu alabilir veya hayatınızdaki zorlukların arkasındaki nedenleri bilmek için bir uzmanla sohbet edebilirsiniz. Bir uzman yalnızca sefil hayatınızın arkasındaki sebebi anlamanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda bir uzman bunun üstesinden gelebilecek çözümleri de söyleyebilir.

Geçmiş işleriniz kaldırıldıktan sonra hayatınızdaki olumlu değişiklikleri fark etmeye başlayacaksınız. Olumsuzluk tuzağına düştüğünüz zamana kadar, mutlu ve neşeli bir hayat yaşamak için hiçbir umut bulamayacaksınız. Olumsuzluk netleştiğinde, hayallerinizin bir hayatını yaşayabileceğinizi göreceksiniz.

Dikkate alınması gerekenler

  • Dikkate almanız gereken en önemli şey, bu hizmetlerin sunulmasında uzun yıllara dayanan deneyime ve bilgiye sahip uzman bir uzmanla iletişim kurmaktır. Sadece bir uzman, yaşamınızı daha iyi bir şekilde anlamanıza yardımcı olabilir, ayrıca pozitifliği ve şansınızı yaşamınıza getirmenize yardımcı olacak çözümler sunar.
  • Endişelerinizi bir uzmanla paylaşmak gerekir, çünkü bu, uzmanınıza sorununuzu daha iyi anlaması için yardımcı olacak bir şeydir. Yaşamınızdaki kişisel veya profesyonel bir sorunla karşı karşıya kalmanız önemli değil, uzman bir astrolog tavsiyesi alarak her türlü aktiviteden kolayca kurtulabilir ve pozitifliği, sağlığı ve serveti çekebilirsiniz.
  • Size doğru yolda rehberlik edebilecek en iyi profesyonelleri bulmak için çevrimiçi platformda biraz araştırma yapabilirsiniz. İnternette mevcut olan yorumlar, her türlü olumsuz enerjiden kurtulmanın yanı sıra yaşamınıza şans ve pozitifliği getirme konusunda doğru kararı vermenize yardımcı olabilir.
  • Geçmiş karmalarınızı iyileştirmek için Karma Şifa’yı da seçebilirsiniz.