Soğutma Büyüsü

SOĞUTMA BÜYÜSÜ

 Her insanın sevgi anlayışında farklılık vardır.Sevdiğini göğe çıkaran ve sevgisiyle boğup öldürenler diye niteleyebileceğimiz tarzda olan sevgiler .Biz ikinci sırada olan sevgi anlayışına göre soğutma büyüsü tercih edilmektedir. Sanılanın aksine aşklar her daim insana huzur ve mutluluk getirmiyor.

  Saplantılı aşkların karşı tarafa vermiş olduğu zararlar saymakla bitirilemez. Artık kendisine duyulan sevginin zararını farkeden kişiler bu saplantılı, hastalıklı sevginin pençesinden kurtulmak için soğutma büyüsüne başvuruluyor.

  Soğutma büyüsü, dünya kuruluş tarihi kadar eski ,doğa üstü güçlere sahip kişilerin yetenekleri ve güçleri sayesinde yapılan ve üstün başarı elde edilen bir büyüdür. İşaretler, yazılar, semboller, bazı dualarla yapılan soğutma büyüsü, insanı bütün yüklerinden kurtarmakla adlandırılır. Bu büyü, doğa üstü yeteneklere sahip, çeşitli enerji frekansları olan, özel yetenekli medyumlar ve hocaların ellerinden çıktığı zaman önünde kimse duramaz. Gizli yöntemlerini devreye sokan medyumun önemi göz ardı edilmemelidir. 

 İki insanın birbirlerini çok sevmelerini istemeyen ,aralarına soğukluk girmesini çok isteyen insanların da tercih ettiği,yaptırmakta bir sakınca yoktur.İki insanın arasında ki sevgiyi,aşkı,tutkuyu yok ederek aralarında ki duygusal bağı tamamiyle koparma işlemine SOĞUTMA BÜYÜSÜ denilmektedir.İki sevgili veya eşleri ayırmak için ,birbirlerine karşı hislerinde soğukluk uzaklaşma olmasını sağlar.Gücünün etkisini,doğru medyuma yaptırdığınız takdirde anlatılamayacak kadar kuvvetlidir.Soğutma büyüsü yapan medyumun güçlü enerji frekensına sahip,doğa üstü güçleri olan,özel yeteneğe sahip gerçek medyum olmasına dikkat edildiği sürece istenilen sonucu elde etmek kaçınılmazdır.