Bir Medyumla İrtibata Geçerek Karma Yaşamınızı Geliştirin

Hayatta kötü şeyler meydana geldiğinde, hemen hemen hepimiz, gezegenlerin kötü etkisinin ya da mutlu bir yaşam sürdürmeyi zorlaştıran başka bir şey olduğunu düşünerek kaderimize küfrederiz. Ayrıca, yaşamınızdaki zorlu bir durumdan geçiyorsanız ve bunun arkasındaki nedeni anlayamıyorsanız, geçmiş karmalarınızın olumsuz etkileri yüzünden acı çekebilirler.

Biz insanlar olarak tüm işlerimizden sorumlu olduğumuzu görmezden gelme eğilimindeyiz; iyi ya da kötü, eğer yaşamınızda hiç istemediğiniz bir şey oluyorsa, o zaman da bazı olayların yaşamınızda neden gerçekleştiğinden dolayıdır. Geçmiş karmalarınızı temizlemek kolay olmadığından, olumsuzlukları yaşamınızdan çıkarmanıza yardımcı olacak bir uzman aramanız gerekir.

Geçmiş yaşam astrolojisinin hizmetleri, geçmiş doğumlarında yaptıkları geçmiş karmalardan kurtulmak isteyen insanlara çok yardımcı olmaktadır. Bu hizmetleri sunan uzmanlar, olumsuzluğun giderilmesine ve yaşamınız üzerinde bir etkisi olacak pozitifliği çekmenize yardımcı olacak tüm yolların farkındadır.

Bu hizmetleri sağlayan bilinen astrologların bazıları vardır; Çevrimiçi platformun yardımıyla kolayca bir uzmana danışabilirsiniz. Kolayca randevu alabilir veya hayatınızdaki zorlukların arkasındaki nedenleri bilmek için bir uzmanla sohbet edebilirsiniz. Bir uzman yalnızca sefil hayatınızın arkasındaki sebebi anlamanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda bir uzman bunun üstesinden gelebilecek çözümleri de söyleyebilir.

Geçmiş işleriniz kaldırıldıktan sonra hayatınızdaki olumlu değişiklikleri fark etmeye başlayacaksınız. Olumsuzluk tuzağına düştüğünüz zamana kadar, mutlu ve neşeli bir hayat yaşamak için hiçbir umut bulamayacaksınız. Olumsuzluk netleştiğinde, hayallerinizin bir hayatını yaşayabileceğinizi göreceksiniz.

Dikkate alınması gerekenler

 • Dikkate almanız gereken en önemli şey, bu hizmetlerin sunulmasında uzun yıllara dayanan deneyime ve bilgiye sahip uzman bir uzmanla iletişim kurmaktır. Sadece bir uzman, yaşamınızı daha iyi bir şekilde anlamanıza yardımcı olabilir, ayrıca pozitifliği ve şansınızı yaşamınıza getirmenize yardımcı olacak çözümler sunar.
 • Endişelerinizi bir uzmanla paylaşmak gerekir, çünkü bu, uzmanınıza sorununuzu daha iyi anlaması için yardımcı olacak bir şeydir. Yaşamınızdaki kişisel veya profesyonel bir sorunla karşı karşıya kalmanız önemli değil, uzman bir astrolog tavsiyesi alarak her türlü aktiviteden kolayca kurtulabilir ve pozitifliği, sağlığı ve serveti çekebilirsiniz.
 • Size doğru yolda rehberlik edebilecek en iyi profesyonelleri bulmak için çevrimiçi platformda biraz araştırma yapabilirsiniz. İnternette mevcut olan yorumlar, her türlü olumsuz enerjiden kurtulmanın yanı sıra yaşamınıza şans ve pozitifliği getirme konusunda doğru kararı vermenize yardımcı olabilir.
 • Geçmiş karmalarınızı iyileştirmek için Karma Şifa’yı da seçebilirsiniz.

Medyum Kimdir?

Medyum, soyut varlıklarla ruhsal bağlantı kurarak iletişime geçen, bir takım özel yetenekleri ve hisleri olan ya da olduğu düşünülen kişilerdir. Aynı zamanda bağlama büyüsü, papaz büyüsü, aşk büyüsü gibi birçok büyüyü yapma ve bozma kabiliyetine sahip kişidir. Birçok ülkede polis ve istihbarat teşkilatının bilgilerinden yararlandığı medyumlar ruhsal alemler ve yaşadığımız dünya arasındaki bağlantıyı sağladıklarını söylerler. Kendini tamamen ruhsal dünyaya ve paranormal aktivitelerle bırakan medyumlar fiziksel medyumlar ve zihinsel medyumlar olarak ikiye ayrılırlar. 

Zihinsel Medyum 

Ruhsal ve zihinsel olarak transa geçme eylemini gerçekleştiren ve soyut alemlere geçip varlıklarla iletişim kurabilen kişilerdir. Zihinsel medyumlar paranormal fiziksel fenomenleri kontrol ederek kayıp olan kişinin ve eşyanın yerini bulabilirler. Aynı zamanda cin çıkarma, cin çağırma, soyut alemlerde ki ruhsal varlıklarla görüşme ve iletişime geçme eylemlerini yapma gücüne sahiptirler. Üstün kabiliyet ve telapati yeteneği olan zihinsel medyumlarastral seyahat olarak da bilinen ruhu ölmeden bedenden ayırma eylemini gerçekleştirebilirler. 

Fiziksel Medyum 

Yıldız falı, tarot gibi çeşitli fallardan anlama ve yorumlama potansiyeli olan medyumlardır. Aynı zamanda tarz ve görüntü itibariyle farklı olan fiziki medyumlar, cam fanusları aracılığıyla birçok konudan bilgi alırlar. Fiziksel el çabukluğu özelliğine de sahip olan medyumlar, karşısındaki kişinin sorununu sezgisel hislerle anladıklarını iddia ederler. 

Medyumlar Ne İş Yapar 

Birçok kişinin bilgilerinden yararlanmak ve üstün ruhsal yeteneklere sahip olduğu düşünülen medyumların yaptıkları işler; 

 • Aşk büyüsü yaparak istenilen kişiyi âşık etme 
 • Bağlama büyüsü yaparak eş ya da sevgiliyi geri döndürerek istenilen kişiye bağlamak  
 • Cinlerin musallat olduğu kişiyi cinlerden kurtarma 
 • Cinlerden nasıl korunulacağını hakkına bilgi vermek 
 • Manevi sıkıntılara çözüm bulma  
 • Psikolojik rahatsızlıklarda şifa tılsımlarıyla ilaçlar yapmak 
 • Büyü yapmak ve yapılan büyüleri bozmak 
 • Vefk etkisi yapma 

Medyumlara Kimler Gider? 

Birçok insan medyumlara çeşitli sebeplerden dolayı giderler fakat en çok medyumlara gidilme sebepleri aşağıda sıralandığı şekildedir. 

 • Umutsuzluğa kapılan kişiler umut ettikleri şeyin gerçekleşmesi için giderler 
 • Kendisine büyü yapılmış kişiler büyüyü bozdurmak için  
 • Fal baktırmak isteyen kişiler 
 • Kaybolan eşyalarının ve yakınlarının yerlerini bulmak isteyen kişiler 
 • Çalınan eşyalarının kimin çaldığını öğrenmek isteyenler 
 • Cinlerin musallat olduğu insanlar, bu durumdan kurtulmak için 
 • Büyü yaptırmak isteyen kişiler ya da üstünde büyü olan kişiler büyünün etkisinden kurtulmak için giderler. 

Siz de bir medyuma ulaşın. Sitemizdeki yorumlardan bilgi alarak siz de medyumunu seçin ve arayın.

Medyum ve Medyumlar

MGünümüz çağında insanlar ne yaşayacaklarını ya da gelecek de başlarına ne geleceğini çok merak ederler. Bu yüzden eski zamanlardan beri süregelen büyü, sihir, medyum gibi kavramlar insanların dillerinden düşmemiş daha da modern hale gelip insanları etkisi altına almayı başarmıştır. Medyum ve medyumlar ne demektir ve ne yaparlar. Medyum yaşadığımız dünya ile ruhani duygular arasında bir bağ kuran yaratılış olarak diğer insanlardan çok da farklı olmayan sıradan kimselerdir.

Geleceği Görmek

Mantıklı bir şekilde olaylara baktığımız zaman aslında hiçbir insanın hiçbir şekilde geleceğini bilmesi ve görmesi düşünülemez. Sadece yaşadıklarından yola çıkarak ve seyir eden hayatını bir masaya serip olasılıklar üzerinde durup bu olay şu şekilde gelişebilir diye bir yorumda bulunabilir. Bunu yeryüzünde yaşayan herkes yapabilir. Medyum ve medyumlar sıradan insanlardan farklı olarak hislerine daha fazla hakimdirler ve olayları gözlemleme ve analiz yetileri daha gelişmiş bir durumdadır.

6.His ve Medyumluk

6.His ruhani olarak insanlara bir şeyleri hissettiren ve olayların şekillenmesinde büyük rol oynayan bir his yoludur. Kimi insanlarda bu his az gözükse de medyum ve medyumlar da çok baskın bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Medyumları sıradan insanlardan ayıran en büyük özellik 6.histir. İkincil olarak da yaşanmışlıklar ve insanları gözlemlemektir. Medyumların en iyi yaptığı şey insanları gözlemlemektir. Yoksa hiçbir insan geleceğini tamamen ne görebilir ne de bilebilir.

Almanya medyum, Avusturya medyum, Avustralya medyum, Amerika medyum, Belçika medyum, Hollanda medyum, İtalya medyum, İsveç medyum, İsviçre medyum, Norveç medyum, Fransa medyum, Bulgaristan medyum, Yunanistan medyum, Almanya medyumlar, Avusturya medyumlar, Avustralya medyumlar, Amerika medyumlar, Belçika medyumlar, Hollanda medyumlar, İtalya medyumlar, Danimarka medyumlar, İsveç medyumlar, İsviçre medyumlar, Norveç medyumlar, Fransa medyumlar, Bulgaristan medyumlar, Yunanistan medyumlar

Medyumlar

            Medyumluk, yüzlerce yıldır yapılan bir iştir. Dünya’nın neredeyse tamamında görülür. medyumlar oldukça saygı duyulan kişilerdendir. Bu nedenlerden dolayı sahte medyum sayısında büyük bir artış görülmektedir.

 Medyumlar Ne Yapar?

            Medyumlar, maddi dünya ile ruhlar alemi arasında iletişim kurabilen kişilerdir. Bu kişiler hassas yapılı ve özel yeteneklere sahip kişilerdir. Yapılması en zor olan büyüyü bile yapan medyum kişiler vardır. medyum kişilere günümüzde oldukça sık rastlanır. Bu kişilerin arasında kendini medyum olarak tanıtan, sahtekar kişilere de rastlanır.

 Gerçek Medyumlara Danışmanın Önemi

            Kişi, bir büyü yaptıracaksa ya da her hangi bir konuda danışacaksa mutlaka işin ehli kişilere danışmalıdır. Aksi takdirde bir takım sıkıntılar yaşayabilir. Yapılacak bir büyüde işin ehli olmayan bir kişi hata yapabilir. Bu hata hem büyü yapanın hem de yaptıranın başına olumsuz şeyler getirebilir. Ya da büyü yapan kişi gerçekten medyumlukla alakasız bir kişi olabilir. Medyumlara danışmak isteyen kişi bu gibi para tuzaklarından uzak durmalıdır. Danışacağı medyumun geçmişiyle alakalı bir araştırma yapmalıdır. Zaten işinin ehli olan bir medyumun namı kendisinden önce yürür. Çünkü başarılı medyumların reklam kaynakları çalışmaları ve aldıkları başarılı sonuçlardır.

 Medyumların Yaptıkları Bazı Büyüler

            Medyumlar birçok çeşitte büyüler yapmaktadır. Bu büyüler arasında en çok aşk büyüleri, ayırma büyüleri ve bağlama büyüleri rağbet görmektedir. Bu büyüler de işin ehli bir medyum tarafından yapılmazsa sıkıntıya yol açabilir.

Adana Medyumlar

Adıyaman Medyumlar

Afyon Medyumlar

Ağrı Medyumlar

Amasya Medyumlar

Ankara Medyumlar

Antalya Medyumlar

Artvin Medyumlar

Aydın Medyumlar

Balıkesir Medyumlar

Bilecik Medyumlar

Bingöl Medyumlar

Bitlis Medyumlar

Bolu Medyumlar

Burdur Medyumlar

Bursa Medyumlar

Çanakkale Medyumlar

Çankırı Medyumlar

Çorum Medyumlar

Denizli Medyumlar

Diyarbakır Medyumlar

Edirne Medyumlar

Elazığ Medyumlar

Erzincan Medyumlar

Erzurum Medyumlar

Eskişehir Medyumlar

Gaziantep Medyumlar

Giresun Medyumlar

Gümüşhane Medyumlar

Hakkari Medyumlar

Hatay Medyumlar

Isparta Medyumlar

Mersin Medyumlar

İstanbul Medyumlar

İzmir Medyumlar

Kars Medyumlar

Kastamonu Medyumlar

Kayseri Medyumlar

Kırklareli Medyumlar

Kırşehir Medyumlar

Kocaeli Medyumlar

Konya Medyumlar

Kütahya Medyumlar

Malatya Medyumlar

Manisa Medyumlar

Kahramanmaraş Medyumlar

Mardin Medyumlar

Muğla Medyumlar

Muş Medyumlar

Nevşehir Medyumlar

Niğde Medyumlar

Ordu Medyumlar

Rize Medyumlar

Sakarya Medyumlar

Samsun Medyumlar

Siirt Medyumlar

Sinop Medyumlar

Sivas Medyumlar

Tekirdağ Medyumlar

Tokat Medyumlar

Trabzon Medyumlar

Tunceli Medyumlar

Şanlıurfa Medyumlar

Uşak Medyumlar

Van Medyumlar

Yozgat Medyumlar

Zonguldak Medyumlar

Aksaray Medyumlar

Bayburt Medyumlar

Karaman Medyumlar

Kırıkkale Medyumlar

Batman Medyumlar

Şırnak Medyumlar

Bartın Medyumlar

Ardahan Medyumlar

Iğdır Medyumlar

Yalova Medyumlar

Karabük Medyumlar

Kilis Medyumlar

Osmaniye Medyumlar

Düzce Medyumlar

Desteğiniz bizim için önemli

İnternette yer alan medyumlar arasından en iyisini arıyoruz. Ekibimizdeki arkadaşlar, sizlerin önerdiği sitelerdeki yorumları alıyorlar. Hatta bu medyumlar ile çalışan kişilere ulaşıp onlardan izin alarak yorumlarının yayınlanması konusunda çalışma yapıyor.

Bu kişiler kendi yorumlarını bize de ulaştırıyor.
Siz bize medyumun ismini verin yeterli. Biz araştırıp gerçek yorumlarını buluruz. Hatta yorumu yazan kişiye ulaşır ve detaylı bilgi alırız ve burada paylaşırız.