İşte meditasyon için gereken her şey!

Başarılı bir şekilde meditasyon yapmanız gerekiyor mu?

Merhabalar, sitemizi ziyaret ettiğimiz için teşekkürler, umarım yazımızı beğenirsiniz.

Size hızlı bir soru sormak istiyorum: başarılı bir şekilde meditasyon yapmak için neye ihtiyacınız var?

İçinde 2018’e ait cevaplarınız ve deneyimleriniz olabilir. Ama gün geçtikçe insan ihtiyaçları ve rahatlama yöntemleri değişiyor. Meditasyon sessizlik ve huzur demektir. En iyi meditasyon namaz olarak ifade edilebilir. meditators seçim için şımarık. Meditasyon yapmamıza yardımcı olmak için kullanabileceğimiz tonlarca harika ürün var ve bu öğelerden bazıları meditasyon pratiğinize (ve sağlığınıza ve mutluluğunuza) bir fark oluşturabilir!)

Seninle mutlak favori meditasyon araçlarımı paylaşmama izin verin, çünkü her gün iyi bir hayat yaşayabilmeniz için başarılı bir şekilde meditasyon yapmanıza yardımcı olacağına inanıyorum.

Bir göz atalım.

Bu meditasyon öğelerini seveceğinizi düşünüyorum

Meditasyon yollarını öğreten yılların birikimleri medyumlar ve hocalar bulunuyor.

Düzgün meditasyon yapmak için bilmeniz gereken bir medyum ile mutlaka tanışmış olmanız gerekliliğiniz. Bir medyum olmadan başarı mümkün olmayacaktır.

Affetmek bu programın dışındadır. Kitaplarda da bu uyglama ve yöntemler yazmaz. İlmi bir şekilde destek almanız gerekiyor.

Medyumlara bir göz atın ve size yardımcı olacağını düşünüyor musunuz bakın. Teşekkür ederim.

Namaz

Olmazsa olmaz ilk yöntemdir.

Mantralar

Nantra meditasyon yaparken nefesi saymak için kullandığımız meditasyon bilezikleridir. Bu güzellikler tartışmasız meditatörler için en iyi öğedir çünkü:
a) güzel görünüyorlar 
b) bunları kullandığınızda nefes ve mantra motivasyonunuzu saymak için kullanabilirsiniz.

Rahat bir yastık veya sandalye

Sanırım sert biz zemine ihtiyacınız yok. Rahatlığı hissetmeyi hak ediyor gibisiniz. Düşünün. Meditasyon yaparken baskıyı çeken senin alt kısmınız, değil mi? Yani o arka tarafını desteklemelisi önemlidir.

Nasıl?
Basit.

  • Meditasyon Minderi
  • Veya meditasyon koltuğu

Bu gereçler evinizde harika görünmekle kalmaz, kalçalarınızı süper rahat hissettirirler (ayrıca spinal sağlığı destekleyen iyi bir duruşla oturmanıza yardımcı olurlar).

Şarkı setleri ve meditasyon müzikleri

Ses enerjisine inanıyor musun? Farklı ses frekanslarını dinleyerek bedeninizi ve zihninizi iyileştirebileceğinize inanıyor musunuz?

O zaman kesinlikle bir
https://www.youtube.com/watch?v=rNTtuhYSjPI (Tibet kasesi: ses, çakra şifası, meditasyon, yoga, uyku müzik)
https://www.youtube.com/watch?v=Qo7XwpUvsvE (Tibetli müzik, Tedavi edici müzik, Rahatlama için müzik, Stres Atmak için Rahatlatıcı Müzik) Her ikisi de meditasyon yaparken dinleyebileceğiniz güzel enstrümanlar.

Ayrıca, bu aletler evinizde güzel görünüyor.

Zen Bahçeleri

Zen Bahçeleri (teknik olarak “Japon Kaya Bahçeleri”) bahçeciliği seven meditatörler için mükemmel bir şeydir.

Binlerce yıldır, biz meditasyon güzel Zen Bahçeleri oluşturma ve onlara meditasyon edilmiştir.

Hiç denemediyseniz, gerçekten denemelisiniz.

Kum yan yatan ve bahçe kayalar ile dekorasyon basit uygulama gerçekten rahatlatıcı. Ve bütün bir bahçe istemiyorsanız , her zaman sizinle çalışmak için bile alabileceğiniz sevimli küçük bir masaüstü Zen Bahçesi alabilirsiniz (sadece patronla kontrol edin).

Güzel Bir Manevi Heykel

Manevi heykeller sadece güzel dekoratif parçalardan çok daha fazlasıdır. Sizi ilahi ile bağlayan pozitif enerji dolu.

Şu anda evinizde herhangi bir manevi heykel var mı?

Uyanmak ve bir Buda Heykeli görmek ister misiniz? Fir Fatih Sultan mehmet heykeli. Belki bahçenize adım atmak ve güzel bir Shiva Heykeli veya bir maske görmek istersiniz.

Ve bunlar bizim favori meditasyon öğelerimiz. Ama bende de hoşuna gidebilecek şeyler var.

Gerçekten desteğinize minnettar olduğumu bilmeni istiyorum. Bugün ne günlük meditasyon yapmak. Eğer arkadaşlarınız ve aileniz paylaşmak istiyorsanız, sayfamızı paylaşın.

Manevi Gücün 3 Anahtarı – Karma İyileştirici

Kimse zayıf olmak istemiyor. Herkes güçlü olmak istiyor. Ama herkes güçlü değil! Eğer ruhsal güçsüzlük çeken ve sürekli olarak ruhsal sağlık içinde ve dışında dolaşıp bulduğunuz biriyseniz? Öyleyse bu, manevi gücün hayatınızın gerçeği haline gelmesi gereken değişim anıdır. Ve istikrarlı ve tutarlı kalmak için çaba sarf etmeniz gerekir. Size bu anı yansıttığınız ve kendinize neleri değiştirdiğini sorduğunuzu; manevi güç için üç anahtar tanımlamış olacaktınız .

Bu tuşlar basit ama yine de kolay değil. Fakat sabit kalmak için çaba sarf ettiğinizde, sizi ruhsal olarak güçlü olmanıza engel olacak bir şey yoktur!

Arzu – Bir şeyi başarmak için gerçek arzu büyük bir fark yaratır. Gerçekten yapmak ve başarmak istediğimiz herhangi bir şey hakkında fikrimizi oluşturduysak, kimsenin olumsuzluğunun hedefimiz doğrultusunda durmasına izin vermeyiz.

Bu arzuyu nasıl buluyorsun? Aslında oldukça basit. Diyelim ki, tekrar formuna geçmek istiyorsunuz ve bunun için şeker alımını ve abur cuburları kesmeniz gerektiğini biliyorsunuz, bunun için de çalışmanız gerekiyor. Öyleyse, ya kan izniniz gibi harici bir güce ya da kesmenize yardımcı olma arzusunu bulmanıza yardımcı olacak doktorunuza güvenebilirsiniz. İkinci yol, aynada kendinize bakıp ‘değişmem gerekiyor’ diyebilirsiniz. Bu yüzden gerçekten size kalmış.

Bir Plan Yapın – Arzunuzu bulduktan sonra, bir sonraki adım, yapışmanız için yeterince gerçekçi bir plan ortaya koymaktır. Bir taahhütte bulundun, bu yüzden plana uygun olmak için ne gerekiyorsa yapmalısın. Ayrıca, kendiniz için vazgeçmeden kolayca yapabileceğinizi bildiğiniz bir plan oluşturun ve bir değişiklik yapmanın doğru zamanı olduğunu düşündüğünüz zaman plan üzerinde değişiklik yapmaya devam edin.

Cesaretini kırma – Kendini darmadağın ve cesaretli hissetmemeniz çok önemlidir. Ne de olsa, biz insanız ve bazen cesaretini kırmak kolay. En büyük arzumuza rağmen, düştüğümüz zaman hepimizin yaşadığı bir zamanla karşı karşıyayız. Ve bu tamamen tamam çünkü büyümenin tek yolu bu. Dolayısıyla, herhangi bir olumsuz düşüncenin veya başkalarının olumsuzluklarının sizi nihai hedefinize, yani ruhsal gücünüze ulaşmanıza engel olmasına izin vermeyin.

Bunlar ruhsal iyileşme ve gelişim için gerekli en önemli anahtarlardır, bu yüzden doğru yolu terk ederseniz, doğru yolda geri dönmenize yardımcı olacak akılda tutulması gereken bu önemli karma şifreleme anahtarlarını aklınızda bulundurun.