Geçmiş yaşam Karma, bugünkü yaşamınızı nasıl etkiler?

Karma , çok sık kullanılan bir kelimedir. Bu sayfayı okuyanlar, en yanlış anlaşılan kelimenin anlamını doğru bir şekilde anlamak isteyenler arasında. Niyetimiz, arzularımız, güdülerimiz, olumlu düşüncelerimiz ve başarıya yönelmemiz yaşamlarımız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve açıkça Karma kelimesiyle bağlantılıdır. Medyumlar ile de direk bağlantıya sahiptir.

Karma 3 tipe ayrılabilir.

Sanchitta

Bu, meyvelerin gelmesini bekleyen eylemlerden veya karmalardan geçmiş. Medyumlar, yaşamış olduğunuz tüm yaşamlarda, şimdiye kadar yaptığınız her eylemin deposudur. Bunların hepsi çözüme ulaşmayı bekleyen çözülmemiş geçmiş eylemlerdir.

Parabda

Bu şu andaki yaşam eylemi: şu anki yaşamınız boyunca yaptıklarınız

Kriyaman

Bu şu andaki eylemdir: şu anda ne yaptığınızı, bu yaşamda ve sonucunu.

Karma’nın etkisi nedir?

Sanchitta, Parabda ve Kriyaman, geleceğimizin sonucunun ne olacağına karar veriyor. Tüm insanların çalıştığını ama her insanın sonucunun farklı olduğunu farketmiş olmalısınız. Bu sonuca karma olarak karar verilir.

  • Bunu bilmek sizi şaşırtacak
  • Doğum ve ölüm döngüsünde devam etmenin nedeni Karma
  • Acı ve haz deneyimleri, geçmiş yaşamda suçlanmış ya da tahsil edilmiş Karma’nın sonucudur.
  • Bir negatif senet başka bir pozitif senetle dengelenmiyor; Her ikisi de sonuçlarını ayrı ayrı sunacaktır.
  • Öz bilgisini edindikten sonra, normal faaliyetlerde bulunabilir, keyifli bir durumda kalabilirsiniz, herhangi bir karma anlamı bağlamaz, sonunda tam aydınlanma elde edersiniz.
  • Biri yalnızca bütün Karmalar imha edildiğinde nihai kurtuluşa (moksha) ulaşır.

Sana nasıl yardım edebilirim?

Medyumlar karmalarının olumsuz etkilerinden kurtulmanıza yardım etmeme yardımcı olan Tanrı Hediyeleri var. Karmanın bütün kayıtlarını sileceğim. Fakat önce hatalarınız için özür dilemeniz ve hatayı tekrar iyileştirmeniz ve bir daha asla hata yapmamanız gerekir, aksi halde yine aynı şeyden acı çekmeniz gerekir.