Manevi Gücün 3 Anahtarı – Karma İyileştirici

Kimse zayıf olmak istemiyor. Herkes güçlü olmak istiyor. Ama herkes güçlü değil! Eğer ruhsal güçsüzlük çeken ve sürekli olarak ruhsal sağlık içinde ve dışında dolaşıp bulduğunuz biriyseniz? Öyleyse bu, manevi gücün hayatınızın gerçeği haline gelmesi gereken değişim anıdır. Ve istikrarlı ve tutarlı kalmak için çaba sarf etmeniz gerekir. Size bu anı yansıttığınız ve kendinize neleri değiştirdiğini sorduğunuzu; manevi güç için üç anahtar tanımlamış olacaktınız .

Bu tuşlar basit ama yine de kolay değil. Fakat sabit kalmak için çaba sarf ettiğinizde, sizi ruhsal olarak güçlü olmanıza engel olacak bir şey yoktur!

Arzu – Bir şeyi başarmak için gerçek arzu büyük bir fark yaratır. Gerçekten yapmak ve başarmak istediğimiz herhangi bir şey hakkında fikrimizi oluşturduysak, kimsenin olumsuzluğunun hedefimiz doğrultusunda durmasına izin vermeyiz.

Bu arzuyu nasıl buluyorsun? Aslında oldukça basit. Diyelim ki, tekrar formuna geçmek istiyorsunuz ve bunun için şeker alımını ve abur cuburları kesmeniz gerektiğini biliyorsunuz, bunun için de çalışmanız gerekiyor. Öyleyse, ya kan izniniz gibi harici bir güce ya da kesmenize yardımcı olma arzusunu bulmanıza yardımcı olacak doktorunuza güvenebilirsiniz. İkinci yol, aynada kendinize bakıp ‘değişmem gerekiyor’ diyebilirsiniz. Bu yüzden gerçekten size kalmış.

Bir Plan Yapın – Arzunuzu bulduktan sonra, bir sonraki adım, yapışmanız için yeterince gerçekçi bir plan ortaya koymaktır. Bir taahhütte bulundun, bu yüzden plana uygun olmak için ne gerekiyorsa yapmalısın. Ayrıca, kendiniz için vazgeçmeden kolayca yapabileceğinizi bildiğiniz bir plan oluşturun ve bir değişiklik yapmanın doğru zamanı olduğunu düşündüğünüz zaman plan üzerinde değişiklik yapmaya devam edin.

Cesaretini kırma – Kendini darmadağın ve cesaretli hissetmemeniz çok önemlidir. Ne de olsa, biz insanız ve bazen cesaretini kırmak kolay. En büyük arzumuza rağmen, düştüğümüz zaman hepimizin yaşadığı bir zamanla karşı karşıyayız. Ve bu tamamen tamam çünkü büyümenin tek yolu bu. Dolayısıyla, herhangi bir olumsuz düşüncenin veya başkalarının olumsuzluklarının sizi nihai hedefinize, yani ruhsal gücünüze ulaşmanıza engel olmasına izin vermeyin.

Bunlar ruhsal iyileşme ve gelişim için gerekli en önemli anahtarlardır, bu yüzden doğru yolu terk ederseniz, doğru yolda geri dönmenize yardımcı olacak akılda tutulması gereken bu önemli karma şifreleme anahtarlarını aklınızda bulundurun.