UYKU İLE NAZARDAN ARINMA YÖNTEMİ

UYKU İLE NAZARDAN ARINMA YÖNTEMİ

Size uyku yöntemi le üzerinizde ki ağırlıktan ve nazardan nasıl arınabileceğinizi anlatacağız.

UYGULAMA:

Yatağınıza uzanın 3 defa derin nefes al ver. Ve sonra tüm nefesin düzene girsin.

Gözlerini kapat

Çok sevdiğin bir orman yolunda hayal et kendini, tüm ses ve kokuları hissediyorsun. Toprak bir yolda yürüyorsun.

Doğanın içinde gittikçe canlandığını hissederek yürümeye devam et

Gökyüzüne bak onu gör ve hisset.

Adım attıkça üzerinde ki halsizlik ve ağır enerji ayaklarının ucundan toprağa karışıyor. Ayaklarından akıp giden enerjiyi hisset.

Taze ve canlı duyguların bedeninize dolduğunu hisset. Hızlıca arındığını hissediyorsun.

Ve şimdi çook yüksek bir şelale gördün. Burası bir temizleme alanı. Adım  adım yavaşça suya yaklaş ve suya gir. Suyun içinde yavaşça yürü. Şelalenin döküldüğü yere ulaşınca su başının üstünden güçlü bir şekilde dökülüyor.

Gözlerini kapat suların vücudunu sardığını hisset

Sana ağırlık veren düşünce ve kişilerin hayatından gitmesini niyet et ve iste. Veya hayatından neyin gitmesi gerektiğini ruhsal güçlerin bilgisine kudretine bırakabilirsin. Yıkandığın suyun kutsal bir su olduğunu hayal et. Bir ışık gibi. Vücudunda o ışığa bulaşmış gibi parlar şekilde hayal et

Ve teşekkür et. Tüm kudretli güçlere ve senin yanında olan iyi ruhlara.

Doğaüstü güçlerden dileklerini bu şekilde gözünde canlandırarak bir rutin haline getirebilirsin. Tabi ki ağırlıktan sıyrılamadığını hissediyorsan mutlaka iyi bir medyumdan destek almalısın. Çünkü nazar hayatı çok etkileyen güçlü bir oluşumdur. Nazar ile ilgili ayetlerde de anlaşıldığı anda mutlaka ertelemeden ondan arının der.

Tesirli Aşk Büyüleri

Sevdiğiniz kişinin size aynı duygular ile bağlanmasını sağlamak için tesirli aşk büyüleri içerisinden size uygun olanını yaptırabilirsiniz. Birçok sayıda kişinin derdine derman olan aşk büyüleri, hızlı ve etkili sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

 En Etkili Aşk Büyüleri

 Uygulanacak olan etkili aşk büyüsü ile kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilmek mümkündür. Tesirli aşk büyüleri için bu konuda uzman olan hocalardan gerekli desteği almalısınız. Karşılıksız aşk yaşayan, sevdiğini geri getirmek isteyen herkes bu etkili büyüleri tercih ederek mutluluğu yakalayabilir. Aşk büyüsü yapılan kişinin duygularında kısa süre içerisinde değişiklikler görülmeye başlamaktadır.

 Aşk Büyüsü Çeşitleri

 Çok fazla tercih edilen aşk büyüsü çeşitleri arasında papaz büyüsü öncelikli sırada yer almaktadır. Son derece ciddi bir süreç gerektiren papaz büyüsü oldukça güçlüdür ve etkisini hızla göstermektedir. Yapılan papaz büyüsü ile sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağı kuvvetlendirebilir ve istediğiniz sonucu kolaylıkla elde edebilirsiniz.

 Aşk büyüsü yapımı kişiden kişiye ve duruma göre farklılık göstermektedir. En etkili büyüler işin ehli olan hocalar tarafından uygulandığında kesin olarak işe yaramaktadır. Papaz büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında bir takım değişiklikler meydana gelmektedir. Bu nedenle papaz büyüsü yaptırmak istediğiniz zaman doğuracağı sonuçları iyice düşünüp karar vermenizde yarar var.

 Papaz büyüsünü bozdurmak istediğiniz zaman da bu konuda deneyimli hocalar ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. En etkili büyüler yanlış yapıldığı zaman istenmeyen sonuçlar ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir.