UYKU İLE NAZARDAN ARINMA YÖNTEMİ

UYKU İLE NAZARDAN ARINMA YÖNTEMİ

Size uyku yöntemi le üzerinizde ki ağırlıktan ve nazardan nasıl arınabileceğinizi anlatacağız.

UYGULAMA:

Yatağınıza uzanın 3 defa derin nefes al ver. Ve sonra tüm nefesin düzene girsin.

Gözlerini kapat

Çok sevdiğin bir orman yolunda hayal et kendini, tüm ses ve kokuları hissediyorsun. Toprak bir yolda yürüyorsun.

Doğanın içinde gittikçe canlandığını hissederek yürümeye devam et

Gökyüzüne bak onu gör ve hisset.

Adım attıkça üzerinde ki halsizlik ve ağır enerji ayaklarının ucundan toprağa karışıyor. Ayaklarından akıp giden enerjiyi hisset.

Taze ve canlı duyguların bedeninize dolduğunu hisset. Hızlıca arındığını hissediyorsun.

Ve şimdi çook yüksek bir şelale gördün. Burası bir temizleme alanı. Adım  adım yavaşça suya yaklaş ve suya gir. Suyun içinde yavaşça yürü. Şelalenin döküldüğü yere ulaşınca su başının üstünden güçlü bir şekilde dökülüyor.

Gözlerini kapat suların vücudunu sardığını hisset

Sana ağırlık veren düşünce ve kişilerin hayatından gitmesini niyet et ve iste. Veya hayatından neyin gitmesi gerektiğini ruhsal güçlerin bilgisine kudretine bırakabilirsin. Yıkandığın suyun kutsal bir su olduğunu hayal et. Bir ışık gibi. Vücudunda o ışığa bulaşmış gibi parlar şekilde hayal et

Ve teşekkür et. Tüm kudretli güçlere ve senin yanında olan iyi ruhlara.

Doğaüstü güçlerden dileklerini bu şekilde gözünde canlandırarak bir rutin haline getirebilirsin. Tabi ki ağırlıktan sıyrılamadığını hissediyorsan mutlaka iyi bir medyumdan destek almalısın. Çünkü nazar hayatı çok etkileyen güçlü bir oluşumdur. Nazar ile ilgili ayetlerde de anlaşıldığı anda mutlaka ertelemeden ondan arının der.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Resimle yapılan büyülerin çoğu oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Büyü yapılacak olan kişinin resmine bakarak en etkili aşk büyüsü yapılmaktadır. Bu resim olayı büyünün kişiye daha hızlı iletilmesini sağlayarak büyünün etkisini arttırmaktadır. Aşk büyüsü yapmak isteyen bir kişi evde yapılan etkili büyüler hakkında detaylı araştırma yaparak evde tek başına büyü yapabilir. Resimle aşık etme büyüsü resimle evlilik büyüsü hakkında yıllar boyunca derin araştırmalar yapılmıştır. Elde edilen sonuçlara göre çeşitli büyü adımları oluşturulmuştur.

 Resime büyü yapma mum eşliğinde ve loş bir ortamda yapılmaktadır. Resme bakılarak büyünün yapılması ve ortamın karanlık olması büyü yaparken daha çok konsantre olunmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde resimle yapılan celp de bu şekilde adımlar halinde yapılmaktadır.

 7 Tane İple Yapılan Büyü

 Farklı alanlarda büyü yapmak isteyen bir kişi büyüler arasında kendine en uygun olanı seçerek deneme yapabilir. Uzman medyumlar tarafından yapılan büyüler arasında 7 tane iple yapılan büyü aşk büyülerinden en kuvvetlisidir. Bu büyü ritüelinde 7 farklı ip kullanılmasının nedeni her ipin farklı bir amacı olmasıdır. İplerin birbirlerinden ayrı anlam taşımaları büyünün başka konulara da etki etmesini sağlamaktadır.

 Bu büyü genellikle en ağır aşk büyüsü olarak bilinmektedir. Tek taraflı duyulan aşk ile karşıdaki kişiye ip ile büyü yapılmaktadır. Bu büyüde karşıdaki kişinin his dünyasında hareketlenme, canlılık ve daha duygusal bir tavra geçiş başlanmış olur.