Aura Temizlemek ve Büyü

Büyü yapan hocalar büyü yapmadan önce negatif blokajların açılması gerektiğini söyler büyünün etkisin olması için. bu auranızı temizlemeye denk gelir. Aurayı çevrenizi saran enerji çemberiniz olarak düşünebilirsiniz ve o ne ifade ediyorsa siz de karşı tarafa onu ifade ediyorsunuz anlamına gelir.

Mesela enerjisini sevmediğiniz bir çok insanı kendinizden uzaklaştırmak istersiniz. İşte bu aslında enerjiyi sevmediğiniz anlamına gelmektedir. Büyü yapan hocalar auranızı temizlemeyi tavsyie eder. Çünkü orada birikmiş negatif enerji size gelecek olan iyi şeylerin önüne geçer ve sizin tehlikeye açık olacağınız anlamına gelir. Ama orayı güçlendirdiğiniz zaman korkmadan bir çok ortama girebilirsiniz. Nazar büyüsü veya beddua en çok aurası düşük insanlar üzerinde etkili olur. Aslında medyuma koruma büyüsü veya koruma tılsımı yaptırmak auranızı korumaya almak demektir.

Peki auranızı nasıl temizleyebilirsiniz?

Herkesin kendisine göre yöntemi vardır ama ünlü medyumların tavsiyeleri şu şekildedir.

  • mum yakın, bolca evinizde mum yakın çünkü sizde ki fazla negatif enerjiyi kendisine toplayacaktır. Ve doğal mum bulunursa onun bitkilerinin enerjisi size geçmiş olacaktır.
  • medyumlardan aldığınız tavsiye bitkilerle tütsü yapın. Yine auranızı ve evin aurasını dengeleyecektir.
  • şifalı taşlar kullanın. Büyü yapan hocalar ve havas ilmine sahip olan her hoca taşların enerjisini kabul eder ve uygulamanı ister. Size iyi gelen taşların enerjisi ile zaman zaman auranızı temizleyin.

Böylece aslında kendi korunma tılsımınızı yaratmış olacaksınız. Ve sahtekar medyumlara denk gelip maddi olarak sarsılmayacaksınız. Çünkü korunma telaşı ile işinde uzman medyumu araştırmak yerine ilk önümüze çıkana gitmeye çalışıyoruz. Büyük hata ve daha fazla üzülürsünüz.

Umarım size faydalı olur bu bilgiler. Sevgi ile kalın.

Kahinlik ve Büyücülük Nedir?

Kahinlik ve Büyücülük Nedir?

Kahinlik falcılık, cinden bir arkadaş edinip ondan öğrenmek ve bunları başkalarına iletmektedir. Ama çok riskli bir yöntemdir. Çünkü cinlerle anlaşma yapmış olursunuz bir nevi ve bedelleri ağırdır. Cin gaybı bilmez. Ancak cinler evliyadan duyduklarını iletirler. Çünkü cinlerin yaşları çok fazladır.

İp bağlama yolu ile büyü yapan yıldızname okuyanlar hayli fazladır. Ancak kara büyüler kesinlikle olumsuz olarak nitelendirilmeli ve büyü yaparken veya yaptırırken niyetimiz temiz olmalıdır. Yoksa evren enerjisini olumsuza çevirip kötü şeylere sebep olursunuz.

Sihir nedir?

Genellikle evliya ve embiyalardan meydana gelir. Bunlar iyi niyetli olduğu için kabul edebiliriz. Ancak bu yeteneklerini para kazanmak için göz boyamak insanları kandırmak amaçlı kullanan medyum ve sihirbazlardan kesinlikle uzak durunuz. Vefk ilmine karşı gelip dolandırıcı medyum vasfındadırlar.