Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Resimle yapılan büyülerin çoğu oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Büyü yapılacak olan kişinin resmine bakarak en etkili aşk büyüsü yapılmaktadır. Bu resim olayı büyünün kişiye daha hızlı iletilmesini sağlayarak büyünün etkisini arttırmaktadır. Aşk büyüsü yapmak isteyen bir kişi evde yapılan etkili büyüler hakkında detaylı araştırma yaparak evde tek başına büyü yapabilir. Resimle aşık etme büyüsü resimle evlilik büyüsü hakkında yıllar boyunca derin araştırmalar yapılmıştır. Elde edilen sonuçlara göre çeşitli büyü adımları oluşturulmuştur.

 Resime büyü yapma mum eşliğinde ve loş bir ortamda yapılmaktadır. Resme bakılarak büyünün yapılması ve ortamın karanlık olması büyü yaparken daha çok konsantre olunmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde resimle yapılan celp de bu şekilde adımlar halinde yapılmaktadır.

 7 Tane İple Yapılan Büyü

 Farklı alanlarda büyü yapmak isteyen bir kişi büyüler arasında kendine en uygun olanı seçerek deneme yapabilir. Uzman medyumlar tarafından yapılan büyüler arasında 7 tane iple yapılan büyü aşk büyülerinden en kuvvetlisidir. Bu büyü ritüelinde 7 farklı ip kullanılmasının nedeni her ipin farklı bir amacı olmasıdır. İplerin birbirlerinden ayrı anlam taşımaları büyünün başka konulara da etki etmesini sağlamaktadır.

 Bu büyü genellikle en ağır aşk büyüsü olarak bilinmektedir. Tek taraflı duyulan aşk ile karşıdaki kişiye ip ile büyü yapılmaktadır. Bu büyüde karşıdaki kişinin his dünyasında hareketlenme, canlılık ve daha duygusal bir tavra geçiş başlanmış olur.